Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt Magyarországon miért...

Itt Magyarországon miért ítélik el annyira a meleg közösséget?

Figyelt kérdés

2021. júl. 29. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Sok ember csak a kormánynak hisz és nem jár valójában utána több forrásból a dolgoknak.
2021. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Mennyire?Mihez képest?
2021. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Nem közösség, nem is ismerik egymást. Nem kell őket összekeverni az őket eszközként felhasználó szélsőbaloldali politikusokkal. És még csak nem is őket ítéljük el, hanem szintén a politikusokat, akik miatt már egy híroldalt se lehet megnyitni anélkül, hogy ne ez a téma legyen ránk okádva. Természetesen kizárólag olyan szerzőktől, akik nem is érintettek a dologban, csak a cikkekből anyagi és politikai hasznot remélnek.


Maguk a melegek annyiból hibáztathatók, hogy nem állnak a sarkukra, és nem mondják, hogy ezek az undorító férgek ne "képviseljék" őket, mert többet ártanak, mint használnak.

2021. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Nincs jobb dolguk, nagyon ráérnek, igy mindig kotozkodni kell, meg utalni valakit. Bar mondjuk en csak azt latom, hogy neten szavazza oket a sok fotelharcos, eloben meg ha 2 lany fogja a kezet, mindenki kussban ul. Szoval szerintem ez is egy olyan dolog, mint a tobbi, neten szidjuk egymast erte, elobe meg mindenki beszari beszologatni. Mondjuk neten sem ertem miert kell.
2021. júl. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A harcos Traktorovics Viktort kel erről megkérdezni inkább.
2021. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azért ítélem el őket,mert nacionalista vagyok. (Nem náci,nacionalista) (nem fasiszta,nacionalista)
2021. aug. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!