Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért jó egyeseknek? Mit...

Ez miért jó egyeseknek? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Ismerek valakit, akit a facebookon mindig istenítenek ha feltölt magáról képet. Sok ismerősöm tölt fel magáról képet, nekik is írnak kedveskedő, dicsérő szavakat, de ami ekörül a nő körül megy, attól már kiráz a hideg néha.

Olyanokat írnak neki, hogy "tökéletes arc!", "tökéletes szépség!", meg, hogy "napokig csodáltam a szépséged, mégsem tudtam visszaadni a kamerával", meg, hogy "ezt a te arcoddal kellene reklámozni és akkor le sem tudnák róla venni a szemüket".

Persze vannak enyhébbek is, például, hogy "nagyon szép vagy", de a kommentek legalább fele olyan mint, amiket fent is írtam.

Én nem ellenzem, hogy dicsérjünk meg valakit, ha szépnek tartjuk vagy jól sikerült egy képe, de szerintem mindennek van határa. Elég egy "szép vagy" vagy "nagyon jól nézel ki" vagy nagyon szép vagy", de amit neki írogatnak, az már komolyan az istenítés kategória.


Egyébként sem önbizalomhiányos, igazából beképzelt is és emberileg bőven lenne miben fejlődnie, de mások mindig istenítik, agyon van tömjénezve.

Valójában nárcisztikus amúgy, csak nem mindenkinek mutatja meg a valódi énjét. Sajnos én láttam, hogy milyen és van még rajtam kívül, aki tudja.


Az, hogy ő milyen, az egy dolog, nem lehet mindenki egyforma, na de az ismerőseit mi veszi rá ezekre a dicshimnuszokra?

Mondom, nem az a baj, hogy megdicsérünk valakit, aki jól néz ki, hanem ez már erős túlzás, amit egyesek művelnek, szinte már nem normális.



2021. júl. 29. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy van egy srác, akinek nem elég neki egy "csini vagy" komment, hanem isteníteni kezdi, erre pedig a többi kandúr is megpróbál feljebb licitálni, és azért tűnik úgy, mintha mindenki istenítené?
2021. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A vicc az egészben, hogy ezeket a kommenteket többnyire nők írják. A férfiak vagy nem is írnak neki, vagy ha mégis, akkor nem dicsőítik agyon, letudják annyival, hogy "jól sikerült a kép!" vagy "szép vagy!" és ennyi volt.
2021. júl. 29. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Én már jó ideje nem facebook-ozok, de már régebben is az összes fiatal jó csajnak olyan oldala volt, mint egy társkereső oldal, némelyik képeiből még egy szolidabb szexhirdetést is lehetett volna csinálni.


Semmi meglepő nincs abban, hogy a férfiak úgy is reagálnak rá. Bár azt hiszem nem véletlen, a csajoknak ez imponált, igényelték ezt a fajta könnyen megszerezhető figyelmet.

2021. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tényleg szinte kivétel nélkül nők írják ezeket neki. Amúgy leszbikus az illető nő, de szerintem nemcsak ezért, hanem, mert a férfiak valahogy nem azok az agyondicsérős fajták, ritka kivételtől eltekintve.

Egyszerűen nem értem, miért jó egyeseknek valaki mást ennyire isteníteni.


Mintha ő lenne a legszebb nő a földön és az összes többi hozzá képest csúnya lenne.

2021. júl. 29. 21:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Basszus, o kepet tolt fel, ezt a dumat meg az ismerosei toljak. En mar elore ruhellem, ha uj kepet teszek fel, es jonnek ezek az elore boritekolhato szovegek pont a nem kozeli barataimtol. Neha kesobb torlom a kommenteket. Egyaltalan nem miattuk teszek fel fotot, nem a sajat arcomtol elvezek eppen. Engem gyerekkoromtol uldoznek azzal, hogy szep vagyok, es regota elfogadtam. De attol meg szeretnek en is egy evben par fenykepen szerepelni, foleg, ha apropoja is van.

Ez a no nem en vagyok, de itt is a komment gaz, nem o rendeli meg.

2021. júl. 30. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!