Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy érte az el, hogy izgalmas...

Hogy érte az el, hogy izgalmas legyen az élete az akinek mindig történik valami izgalmas akár jó akár rossz az életében? Hogy érjem el, hogy izgalmas legyen az életem, és ismerje a nevem és hírem az egész város?

Figyelt kérdés

2021. jún. 23. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"ismerje a nevem és hírem az egész város"


Lóbáld a pöcsödet fényes nappal a főutcán, miközben szaladsz egyik háztól a másikig és bekopogsz minden ajtón. Közben ne felejtsd el hangosan kiáltozni a neved, majd mindezt utólag megosztani Facebookon és Instán.

2021. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
lány vagyok.
2021. jún. 23. 12:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, már most kifogásokat keresel. Így biztos, hogy nem fog sikerülni...
2021. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Setaloutca kozepen forgalmas idoszakban valakit leszopni egy nevtablaval a nyakadban?

Na jo,csak viccnek szantam :)

Amugy az toled fugg,hogy mennyire izgalmas az eletedbde fontos az,hogy ne a masok eletet nezd(pl. milyen izgalmas annak mert ejtoernyozik) hanem azt tedd ami jo es ragadd meg az alkalmat ha epp elotted van.

2021. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

3 :'DDDDDDDDDDDDDDD


Amúgy miért jó ha az egész város ismer? Nálunk kicsi a város és ismer mindenki,utálok menni bárhova is mert mindig ismerősöknek kell köszöngetni,beszélgetni.

2021. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem Budapesten élek.
2021. jún. 23. 13:06
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Azt mondanám, hogy izgalmas életem van (legalábbis rengetegen mondták ezt nekem, szóval csak van valami valóságalapja), bár az röhejes elképzelés, hogy ismerne bárhol egy teljes város.


Én úgy értem el, hogy nagyon sok hobbim van, és részben ezek által elég sok barátra (és a jelenlegi páromra) tettem szert, így már általuk mindig van valami program, ahova elhívnak vagy bevesznek a szervezésbe. Sokat szoktam utazni (nem Magyarországon élek) különböző önkéntes és tanulmányi utakon, vagy a barátaim hívnak meg magukhoz. A vírus alatt például lakóautóban jártam körbe az Egyesült Királyságot a barátommal, mert mindketten tudunk gépről dolgozni és ennél jobban nem is ment volt a távolságtartás mindenki mástól.


Nagyon elcsépeltnek hangzik, de mint mindenért, ezért is tenni kell. Azt nem árt magadban eldönteni, hogy mi számít neked izgalmasnak és mit szeretnél csinálni. Engem például a diszkók és szórakozóhelyek világa mindig is untatott és fárasztott, míg másoknak az élete fénypontjait jelzik. Aki például utál utazni, az esélyes, hogy az én életemben nem látja az izgalmat.


Ha csak a hírnév kell, csinálj valami borzasztó nagy ostobaságot, azt majd felkapja a bulvár és meglesz a tizenöt perc hírneved. Ne haragudj, de ez egy elég felszínes vágy. Érdemes lenne magadban leszögezni, hogy pontosan mire vágysz és mit tennél ezért. Ne másokat próbálj utánozni, hanem a saját álmaid és terveid vezéreljenek.

26/N

2021. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
legyél tanárgyerek. mindenki ismerni fog téged, de te senkit se, és mind megsértődnek majd hogy nem köszönsz nekik (számodra idegeneknek) az utcán
2021. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3-as, szakadok!!! 😂😂😂
2021. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rossz fiú vagyok! 😉🤭
2021. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!