Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történik ha robogóval...

Mi történik ha robogóval elkezdek követni egy másik robogóst vagy motorost? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés lesz de ne nevessetek ki. 22 éves lány vagyok és fél éve van egy suzuki lets4 robogóm. Szoktam vele közlekedni és eszembe jutott már hogy mi lenne ha elkezdeném más robogósok vagy motorosok útját követni..

Úgy értem hogy mennék útána hogy megnézzem merre megy, hol rakja le a motort stb. Ez nagyon furcsa hogy ilyenek érdekelnek? Én is szeretném hogy engem is kövessenek néha de senki sem követ.

Robogósok motorosok ti hogy reagálnátok egy ilyenre?



2018. nov. 30. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem csináltam ilyet, pedig 20 éve motorozok.
2018. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Drazicc ***** válasza:
Furcsa is és sok értelme nincs, és szerintem elég hamar megunnád. Kipróbáltad már?
2018. nov. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavarna, félreállnék egy idő után és megkérdezném mit akarsz. Mondjuk ahhoz olyan robogó kell amivel tudod velem a lépést tartani.

38N


1-es: ez jó volt!! :D

2018. nov. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
még nem próbáltam ki. hát igen a suzuki lets4 az csak 50-es.. :D
2018. nov. 30. 14:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Megállnék és megkérdezném, hogy mi a tosz van.
2018. nov. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát akkor azt mondanám hogy csak arra megyek
2018. nov. 30. 16:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak arra mész, de ha ő megáll, megállsz te is?

Ugyan már!

2018. nov. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 veterán vas ***** válasza:

Ha észrevenném, hogy követsz, két-három háztömbnyi forgolódás után bizonyára le tudnálak rázni. Aztán amíg új motorosra vadásznál, néhány kereszteződés után egyszer csak azt vennéd észre, hogy én követlek.

Szerintem onnan indulhatna a majré....... egy életre elfelednéd ezt a marhaságot. ;)

2018. nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
magyarországon nem tudom hogy reagálnának, de több angol városban vagy feljelentenének vagy megvernének (akkor is, ha nő vagy és lerí rólad, hogy nem ellopni akarod a másik motort/robogót). nem ajánlom az így ismerkedést, habár ha pl valaki nekem kényelmes tempót diktál, akkor én is be szoktam állni mögé addig, amíg egy irányba megyünk (nagymotoron ez annyira nem szokott senkit sem feszélyezni)
2018. nov. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!