Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem túl idős a lányom ahhoz,...

Nem túl idős a lányom ahhoz, hogy poszterfalat csináljon, csak mert rákapott az ázsiai sorozatokra?

Figyelt kérdés
Egyik falán, aminek oldalán az ágya van, afölött volt egy hatalmas óra. Órát leszedte, és ágyától felfelé teljesen poszterekkel rakta ki a legtetejéig. Úgy gondolom, ez tinédzserként rendben van, de már 22 éves. Nem szóltam bele, de a gondolat akkor is kisördögként motoszkál a fejemben, hogy túl idős ilyenhez. Kb egy hónappal ezelőtt, elkezdte nézni unalmában A palota ékköve c. sorozatot, én magam ajánlottam neki, amikor kifogyott a sorozatokból és filmekből. Ezt követte A királyi ház titkai, és onnantól maga darálja neten feliratosan a kosztümös sorozatokat.
2021. júl. 31. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%

30 évesen 6 hónapon keresztül (2020. dec-2021. május) 90-es évekbeli Barbie-kat vásároltam, amiket gyerekként nem kaptam meg.

Most akkor mi van?


Egyáltalán nem idős a lányod ehhez. Nem követ el semmilyen bűnt. A te fejedben vannak a gondok.

2021. júl. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Én még 62 évesen is készítettem magamnak ilyet, mert tetszik.
2021. júl. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem gáz ☺️
2021. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
40+ vagyok, Spongya Bobot nézek és egy Garfield poszterem van. Na?!
2021. júl. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
100 évesen se lenne hozzá túl idős. Talán irigyled tőle, hogy ő felnőtt korára nem vált egy olyan unalmas, besavanyodott hárpiává, mint amilyen te vagy?
2021. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Az én lányomnak 30 évesen Amerika kapitányos bögréje és tolltartója van, valamint Oroszlánkirályos ágyneműje van. Előbbieket hordja a munkahelyére is.
2021. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
38 vagyok mégis tele van a falam poszterekkel
2021. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
én a hálószobám falára 2 macskaszemet festettem 32 évesen.
2021. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A kamaszkor jellemzője elsősorban a lázadás :) A poszterek kirakása viszont nem a kamaszok kizárólagos jogosultsága, szóval bármilyen életkorban lehet csinálni.


Nincs ezzel semmi gond, huszon egy-két évesen én is szerettem pár koreai sorozatot, mondjuk én csak a mobilomra raktam be őket háttérképnek, de az tök ugyanaz.

2021. júl. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#1: Jaj de irigyellek! Én neten szoktam nézni a Barbie babákat. Gyerekkoromban gyűjtöttem őket. Azóta meg milyen jó kiegészítők, ruhák vannak. De szégyellem megvenni. :(

26N

2021. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!