Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kijöttem hogy megváltoztassam...

Kijöttem hogy megváltoztassam az életem mégis csapongok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 évesn kikerültem külföldre és három évig kint is voltam. Aztán hazamentem de ott olyan mérhetetlen Frusztráció fogadott, hogy inkább arra gondoltam, visszajövök külföldre és még egy kicsit építgetem a jövőmet. Sajnos semmi önbizalmam nincs mostanában . Egyszerűen rettentően motiválatlan vagyok. Rég diétáznom kellene mert van rajtam vagy 30 kg felesleg de elkezdem és két nap után ott is hagyom. Hetek óta halogatom, hogy konditerembe menjek holott már rég el akartam kezdeni. Sajnos nagyon sokat dolgozok napi 10-11 órát heti hat nap. Talán ez is rengeteget kivesz belőlem de egyszerűen rohadtul boldogtalan vagyok így. Volt esetleg más is ilyen helyzetben? Rengeteget dolgozott és csak hosszú idő után tudott változtatni? Mi volt az a pont amikor megtelt motivációval?


2021. aug. 1. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Ha az ember belülről teremti meg a lehetőségeket a boldogságához, akkor nem fog a külvilág nyomást gyakorolni rá.
2021. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeretnék lefogyni és izmosodni amihez edzenem is kell . Így nem érzem jól magam a bőrömben. Csak kb . Ezzel el is megy a napom és semmi másra nem jut időm
2021. aug. 1. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát egész nap dolgozol, semmi időd nincs másra.

Am meg ne erőltesd magad, ne várj el magadtól túl sokat. Csak rövideket eddz minden nap, a teljes edzésterved 10%át csináld meg. Minden nap, csak ennyit, és elég lesz. Könnyedén növelni fogod, kényelmes lesz. Ne azt tűzd ki, hogy te mostantól kondizol minden nap keményen, mert a motivációd túl gyenge ehhez, szokássá kell változtatni. A diétát is, szép lassan kezdd el, de a lényeg, hogy egy napot se hagyj ki, és könnyű lesz, meglátod.

2021. aug. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem ismerkedés kategória. Egyidősek vagyunk és én is most próbálok lefogyni. Ha van kedved, akkor csinalhatjuk így interneten keresztül közösen akár. Megtervezni az étrendet, hogy ki mit mozogjon, ha nincs motiváció, akkor pedig lehet ez tartaná benned a lelkét. Irj, ha gondolod.
2021. aug. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!