Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kéne tennem annak érdekébe...

Mit kéne tennem annak érdekében hogy a "leszarom az egészet" stilust megváltoztassam?

Figyelt kérdés
Én mident leszarok, nem csinálok semmit nem érdekel semmi és "le van szarva" az egész életem, értelmetlennek látok mindent.. nem tanulok, nincs hobbim, egésznap a házban vagyok gép elött... unatkozok de nem mozditanám a seggem semmiért. Ezen szeretnék változtatni, tudtok nekem segiteni?
2015. febr. 3. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Leszívta az agyad a net!

Kezdj el sportolni,járj társaságba,táncolj,énekelj,akármi,ami jól esik a lelkednek!Én csak két napja ülök a gép előtt,de már depis vagyok tőle.

2015. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Leszarsz mindent, mert a szüleid a feneked alá tesznek mindent, még így is, hogy egy ilyen senkiházi vagy. Amíg nem kényszerülsz másra, addig ilyen maradsz.
2015. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!