Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nyitott ajtónál intézni a...

Nyitott ajtónál intézni a dolgod, vagy megdögleni a melegben?

Figyelt kérdés
Nyáron panellakásban szauna van. Ha bezárod magad a WC-re akkor másodpercek alatt 40 fok lesz és elkezd az ember fulldokolni, ezért van családtag, aki nyitott ajtónál intézi a dolgot, viszont miatta az egész lakás fulldoklik a (bocsánat a kifejezésért) szarszagtól. Nehéz eset de nekem már elegem van. hogy akár 1 óráig is eláll a lakásban a bűz, még nyitott ablak és ajtó mellett is. Szerintem ez nem normális, de lehet tévedek. Te melyiket választanád?

2021. aug. 1. 19:28
A kérdező szavazást indított:
Megdögleni a melegben
Nyitott ajtónál kakilni
40 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
Én lemennék a biciklitárolóba szarni.
2021. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én lehet, hogy prűd vagyok, vagy túl szégyenlős, vagy ilyesmi, de nem tudnék nyitott ajtónál sz.rni, pedig nekem még télen is marha melegem van a panel wc-ben nagydolog közben.
2021. aug. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Klíma...
2021. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Ha pár perc alatt nem tudja elvégezni a dolgát menjen orvoshoz. Ha el tudja, akkor meg bírja ki pár percig a meleget.
2021. aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Én lehúznám rögtön, ami kijött, és akkor nem terjeng a szag. Az ajtót a hangok és az intimitás miatt nem tartanám nyitva.
2021. aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Klímára nincs miből félrerakni sajnos. Pont annyit keres a család mint amennyi elmegy, hónapról hónapra élés van.

Sokszor van szorulása, most is szenved a szorulástól, folyamatos a nyögés és erőlködés. És ilyenkor mindenki bevan zárva a szobájába, mert amíg őnagysága nem végez addig mindenkinek egy helyben kell maradnia, hogy nyugodtan wc-zhessen...

Pisilési szokásáról inkább nem is beszélek, azt is nyitott ajtónál csinálja, lehet hallani ahogy jön a sugár és nyög mint az állat, nagyon undorító és le sem húzza maga után a wc-t, merthogy felesleges vízpazarlás.

2021. aug. 1. 19:40
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
Kit érdekel a családod nyomora? Ez nem kérdés hanem picsogás.
2021. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kit érdekel 7-es, hogy téged nem érdekel? Reagáltam a válaszokra, lehetséges megoldásokra amiket javasoltak. Ha téged nem érdekel ez a része, azért hoztam létre a szavazást, szavazz és menj tovább. Amúgy is a főkérdés erről szól, hogy TE melyiket választanád :)
2021. aug. 1. 19:44
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy lehetseges, hogy nem mukodik a szellozokurto? Minden ilyen tipusu hazban nagyon gyorsan frissul a levego, a tetore van kivezetve es motor hajtja a szellozest. Bezart ablaknal produkalt szarszagot sosem tapasztaltam hazgyari lakasban.
2021. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bent konnektor? Egy ventilátor esetleg?
2021. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!