Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meg akarok dögleni. Olyan...

Meg akarok dögleni. Olyan üres vagyok és olyan szinten gyötör folyamatosan valami pánikroham szerűség hogy nem bírom, nem bírom. Mit csináljak ha nem merek megdögleni?

Figyelt kérdés

Kinyírnám én magam a pic sá ba csak van egy minimális hitem még és félnék a mindenható színe elé kerülni.... ez az egyetlen ok ami miatt nem ugrok vnatalá vagy valami.


Nem bírom már ami velem van. Komolyan nem :(

Azt várom mikor döglök meg, mert ilyesmit érzek folyamatosan meg olyan ürességet amit nem bírom :'(

Örülnék is a ku rv a halálnak, csak nem így, hogy semmibe nem volt részem évek óta már.


Végre lett munkám, megyek éjszakára de nem bírom. Nem azért mert büdös a munka.. hanem már semmi se érdekel. Semmi.


Game over. Folyamatos pánikrohamaim vagy mik vannak meg ráng a kezem. Az a legszarabb, hogy a melóhelyn is szarnak az emberre, sőt.. észre se veszik, hogy kész vagyok.


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__9..


2018. jan. 18. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%

Ne sajnáltasd már magadat.Szerinted ha Vietnámba kéne harcolni az annyira egyszerű lenne ?! De tudo mit,tudok észszerűbb példát.Egy család itt lakot a közelünkbe.9-en voltak.Az apuka most halt meg betegségben.Szerinted az a szerencsétlen nő most mit érezhet ??

Még neki mennyire lőttek az életének.Ha hiszel magadnan akkor menni fog.Csak állj már a saját talpadra.Szerinted mindíg ott lesz valaki,aki majd fogja a kezed és semmi problémád nem lesz ? A nagy fszt.Most állj talpra amíg még lehet.Egyre jobban elfognak nyomni ezek a tünetek amiket írtál.Keress valami sportot,barátkozz,vagy csinálj akármit,csak ne sajnáltasd már magad.Ha más nem is,én hiszek benned

2018. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem mersz megdögleni,akkor csináld tovább az élet nevű játékot.Most pillanatnyilag én is kész vagyok, talán az is rátesz egy lapáttal hogy jön a hidegfront... próbálj kitartani.
2018. jan. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én feladtam.


Karácsonyom a pszichiátrián volt, meg szilveszterkor egyedül ültem a szobában, és nem tudok sehova se menni, mert folyamatosan rosszul vagyok.

Próbáltam inni is már, de csak szomorúbb lettem a piától.

Nem érdemlem meg ezt... vagyis de. :(

2018. jan. 18. 18:00
 4/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy,korod. ?
2018. jan. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

22F


Barátkoznék én, de senki nincs.

Van egy pici kis közösségem ahova néha járok. Ott is megmondták, hogy már őket is bántja a tehetetlenség, hogy akarnak segíteni, de nem tudnak.


Nekem itt a vég.

Komolyan én nem is tudom hogyan dolgozok..


Aludni nem tudok, mert alvászavaros vagyok, meg ha elalszok a legmélyebb álomból is felriadok pánikrohammal, de úgy, hogy fáj a szívem (ami az ideg igazából(?))...


Kikészültem.

Érzem, hogy már mentálisan is romlok.

2018. jan. 18. 18:04
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Az éjszakai munka nem lesz jó. Éjszaka aludni kell! Nappalit keress.

Hogy engedhettek ki téged a pszichiátriáról? Még nem vagy jól! Ezzel nem azt akarom mondani, hogy még bent kéne feküdnöd, hanem nem lett volna szabad az utadra bocsátaniuk. Pszichoterápia mindenképpen kell, a gyógyszert meg döntse el egy jó szakorvos. De az antidepresszánsok az első pár héten rosszabbodást eredményeznek. Ha mondjuk egy hónap se lesz javulás, akkor viszont másikat kell próbálni, mert lehet, hogy a harmadik vagy negyedik jön be. Keress pszichológust, aki eldönti, hogy hogyan tovább.

Alszol eleget? Az alváshiány önmagában depresszióssá tesz. Mikor kezdődött ez az állapot, mihez köthető? Mik az erőforrásaid, kikre tudsz számítani, milyen képességeid vannak? Ne mondd, hogy semmilyenek, kezdj el pozitívumokon gondolkozni magaddal kapcsolatban.

2018. jan. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

Próbálj meg nem csinálni semmit. Csak nézz ki a fejedből, és ne gondolj semmire. A gondolat mint olyan amelyek nyüzsögnek a fejedben megannyi energiát emésztenek fel, hát még ha olyan gondolatok azok amelyek összeférhetetlenek a tapasztalt valósággal. Kevesebb agyalás, kevesebb információbevitel, több érzés, mély értelem keresése nélküli figyelem. Csak figyelj, és ne gondolkodj. Félig lehunyt szemmel, kényelmesen ülj, feküdj, és csak figyelj valamire. Nem kell reagálni, csak figyelj, és élvezd a valamit. Mint egy mérleg gondolj önmagadra, amiben az egyik serpenyő a fejed, a másik a tested(érzékeid), és a kettőt közös együvé kell hozni. Most túl sok van a fejedben, ezért több kell az érzékeknek, de a közepét célozzuk meg annak is, a hangokat. A hang nem annyira durva mint egy tapintás, de nem annyira finom mint egy kép. Hangokat hallani ítélet nélkül. Egy filmet nézni anélkül, hogy arra figyelnél miről van szó a filmben és csak a háttérbe szóló zenét követed, félig lehunyt szemmel. Érdekes módon mégis majd összeáll valami értelem a filmről, de másabb lesz mint amit eddig tapasztaltál.

Az élőlények attól élőlények, hogy erőt fejtenek ki magukból, és nem pedig halmozzák azt. Az áramlás megvan, hogy valami inger serkenti az élőlényt arra, hogy csináljon valamit. Az ember az agyánál fogva halmoz, sajnos. Az állat csak megy az ösztönei után, de az ember a valósággal párhuzamosan felépít magában egy másik valóságot, amin keresztül ítéli meg a valóságot, és sok dolog fennakad, és ellenállást szül benne, aminek két kimenetele van: vagy az, hogy kvázi felrobban, és kifúj, vége, vagy az, hogy változik az ember. Enged, feladja a küzdelmet. A feszültség növelésével akarnak eredményeket elérni az emberek, pedig az csak a fizikai világban érvényes, hogy minél jobban megfeszülök annál nagyobb erőt fejtek ki, és annál inkább elérem a céljaimat. A lélek szintjén ez pont, hogy fordítva működik. Csak a félelem, hogy feladja az ember a pozícióját túl nagy, pedig ott a megoldás. Tényleg meg kell halni, öngyilkosnak kell lenni, az EGO szintjén. Meg kell hasadni tudatilag, és csak azért se azt csinálni amit eddig. Nemet kell mondani a kényelemre, ami eddig működött, és változást nem igényel. Ott ahol feszülsz belülről, érzed a kellemetlenséget, ott csak azért is változtass, és ha kell szarj le mindent, a normál ész keretein belül. Csak lazán. Halál az EGO-ra.

2018. jan. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Család, rokonok? Egyházi lelkigondozó/lelkivezető?
2018. jan. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Remélem meghalok nemsokára.
2019. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Remélem én is :D
2019. okt. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!