Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosan fogok megdögleni...

Magányosan fogok megdögleni ha lassan 19 évesen még nem voltak haverjaim se?

Figyelt kérdés

2018. júl. 22. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
és ki fogja fizetni a temetésed? erre is gondolj!
2018. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, legalábbis nagyon bízom benne. Tudom, elég rossz érzés, bár én viszonylag jól viselem az egyedüllétet, megszoktam már az évek során. Nem is volt még olyan személy az életemben, akivel igazán egy hullámhosszon lettünk volna és igazán meg mertem volna nyílni előtte. 17/L
2018. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hozzá lehet szokni a gondolathoz.. ismerős amúgy nekem sem volt túl sok barátnőm sőt... 18/l
2018. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rájöttem, hogy egy kicsit hazudtam, mert volt 1 barátom akivel kb 1 hete lett vége vagy nem tudom mert a táborban szót nem szólt hozzám és került amúgy az előtt én is megszoktam a magányt és az egyedül létet, de az, hogy újra beleestem eléggé elszomorít
2018. júl. 23. 02:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy valakim van csak. Az is 300km-re lakik tőlem. Sose voltak barátiam. Így hát az aki normális...ugy ahogy.


19L

2018. júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi nem.Én is így voltam most vagyok 24 már nincs így egyik legszebb éveim voltak azt mondom.Ennek ellenére azért nem cserélnék.
2018. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Akinek van kedve beszélhetünk :) 20/f
2018. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!