Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj, ha ennyire készülök?

Baj, ha ennyire készülök?

Figyelt kérdés
Pár hét múlva találkozni fogok a példaképemmel. Nem fog sokáig tartani, csak egy kép+aláírás erejéig. Én mégis nagyon készülök. Szeretnék új hajat, új, stílusosabb ruhákat, sminket (amit amúgy nem szoktam) és csak ezért el akarok kezdeni fogyózni is. Mikor időm engedi az anyanyelvét is gyakorlom, hátha addigra ragad rám valami.

2021. aug. 4. 06:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Legalább van motivációd,hogy valami újakat csinálj, amiket egyébként nem tennél.

Egyáltalán nem baj, hogy ezt csinálod.

2021. aug. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Teljesen felesleges, egy leszel csak a több száz vagy több ezer közül.
2021. aug. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nem baj, de tök fölösleges. Naponta 500 rajongó keresi meg, 2 perc múlva emlékezni se fog rád. És pár hét alatt nem lehet 1-2 kilónál többet fogyni. Nem fog feleségül venni, de bocs ha összetörtem az álmaidat.
2021. aug. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Némá mennyi megkeseredett ember :D

Csináld nyugodtan, ha így jobban érzed magad! Az új ruhák, a haj úgyis megmarad utána is, szóval nem felesleges :)

Amúgy honnan veszitek, hogy a példaképe férfi? Nekem pont nem tűnik logikusnak.

2021. aug. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Jaa látom, a kulcsszavakhoz írta. Bocsi akkor, hülye kérdés volt :D
2021. aug. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#2 Igen, én is ezen "rágódom", hogy csak egy leszek a millióból. Ezért is született meg a kérdés.


#3 Ekkora bullshit-et. Hol olvastad, hogy a felesége akarok lenni? :'D Szerencsére ennyi eszem nekem is van, illetve az úr 3 éve boldog párkapcsolatban él (ami szerintem szuper, örülök ha boldog)

Csak annyiról van szó, hogy a legjobb formámat szeretném hozni. Bár persze, nem bűn felvetni ilyen ostoba feltételezéseket sem.

2021. aug. 4. 07:47
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem aranyos tőled,hogy pár mondatot az anyanyelvén fogsz beszélni

Én értékelném és biztos jolesne



Csak akkor csináld ezeket ha te is úgy gondolod,hogy boldoggá tesz

2021. aug. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
Pár hét alatt nem fogsz látványosan lefogyni, az anyanyelvén meg tök ciki lenne mondanod vmit, ha vmit utána kérdezne és te meg nem értenéd. Csak magadat égeted be. Alacsony lehet az önbizalmad is, hogy más miatt és nem önmagad miatt szeretnél változni. Meg ez a smink, új ruha stb. arra utal, hiába tagadod, hogy tetszeni akarsz neki, úgyhogy bizonyára vannak hátsó szándékaid.
2021. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

"bizonyára vannak hátsó szándékaid"


Te ennyiből megállapítottad hogy neki hátsó szándékai vannak? :D aztakrva, milyen okos emberek használják a gyakorit

2021. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 Igen, ez a 8-as válaszoló egy valódi géniusz lehet, ha kb 5 mondatból leszűrte a teljes jellemrajzom. Vigyázat! Veszélyes! 😂😂
2021. aug. 4. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!