Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék szerelmes lenni?...

Hogy tudnék szerelmes lenni? vagy miért nem tudok?

Figyelt kérdés
most is van barátnőm, már lassan 1 éve. Egyszerűen elmúlt iránta is az érzelem. nem ő az első ilyen nő, aki csak addig kell amég nincs meg. borzasztó egy érzés. szeretném ha lenne 1 nő az életemben akivel jó együtt lenni, de ő is csak olyan akihez semmi kedvem hétvégente.. tuti velem van valami baj, nem voltam én ilyen. Hogy lehetnék egy szerelmes tipus? már 25 vagyok.. lassan a családalapitason kéne gondolkodnom..
2021. aug. 4. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért kéne kötelező? Az egész életem feláldozzam egy nő miatt még a hülye gyerekeknek? Kösz kihagyom...28f
2021. aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kapkodni a családalapítással, ez nem a középkor.


Sajnos az férfi tulajdonság hogy csak meg akarod szerezni aztán ha megvan akkor másikat szeretnél. Bár nőkben is előfordul :D


Majd még komolyodsz aztán ha elkap egy komolyabb nő. Mármint akivel komolyabban gondoljátok. Erről szól a keresési "időszak". Csúnyán fogalmazva.

Mert nyilván a mostani meg az előzőekkel se volt semmi gond csak nem egymásnak lettetek kitalálva.


Ennyi. Nem kell túlgondolni.

2021. aug. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 az hogy ha te nem akarsz gyereket az egy dolog de a hülye jelzőt gondold végig hogy te hogyan lennél ha téged is csak hülyeként jellemeztek volna szüleid születésed előtt. Semmi szükség a hülyére...


tartsd tiszteletben azt aki meg családot szeretne... Ennyi.

2021. aug. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nyugi, megjön majd, ne félj. Én közel 50 felejthető kapcsolat után is csak azért nősültem meg, mert azt gondoltam, jobbat úgysem találok. Persze válás lett, amikor megismertem a jelenlegi páromat, akivel 23 éve imádjuk egymást rendületlenül.
2021. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Millionyi ember, millió féleképpen éli meg ezeket a bonyolult érzelmeket mint a vágy, vonzalom, szeretet, szerelem. Nem biztos hogy mindenki alkalmas arra, hogy hosszabb távon vonzodjon, szerelmes legyen. Tuti hogy itt is, mindenféle bonyolult állapotok, fokozatok vannak az agy biokémiája szerint.
2021. aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azzal értek egyet, aki azt mondta, amikor rátalált az igazira, már nem keresett tovább, és 23 éve élnek egyūtt.

Valószínůleg nem találtad még meg az igazit. Ez nem akarás vagy nem akarás kérdése, ez csak úgy jön magától. Persze vannak olyanok is, akik soha nem akadnak rá a "másik felūkre", kell hozzá egy kis szetencse is, de még nem késtél el, 25 évesen előtted az élet. Talán jobban meg kellene ismerkedned a másik féllel, mielőtt kapcsolatot létesítesz, mert az elsietett választás is ok lehet, hogy hamar rájõssz, hogy nem ezt kerested.

2021. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek neked lánybarátaid? A csak barátságnak az az előnye, hogy jobban megismered a másikat kapcsolat nélkül. Ha vannak, akkor ajánld fel egyiknek-másiknak, hogy legyen több köztetek. Hiszen nyilván azért a barátaid azok a nők, ha vannak ilyenek, mert jó velük együtt lenni. Tehát ez a rész kipipálva. A szerelem érzése meg majd megjön, ha összejössz egy olyan csajjal, akivel eddig csak barátság volt, de már alaposan megismerhetted, tehát eleve kedveled.
2021. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!