Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért bunkók velem az eladók,...

Azért bunkók velem az eladók, mert ronda vagyok, vagy mindenkivel így viselkednek?

Figyelt kérdés

Feltűnt, hogy a fiatal férfiak mennyire bunkók és flegmák velem, főleg a bolti eladók. A fiatal, csinos lányok is szoktak flegmázni, de ez valamivel kevésbé jellemző. Fast fashion üzletekre gondolok főleg, mint a Zara, Bershka stb. Lassan már be se merek menni ezekre a helyekre.

Ez azért van, mert kinéznek és semmi keresnivalóm nem lenne ott szerintük, vagy mindenkivel ilyen bunkók szoktak lenni?


2021. aug. 6. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Bunkózz vissza, utána remélhetőleg abbahagyják.

Érzik hogy veled lehet, akkor csinálják is.

Sőt, ha konkrét okod van rá, akkor szólj a felettesének.

2021. aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Te nő vagy? Amúgy szerintem csak elegük van mindenből. Nagyon kevés munka van az országban amivel jól lehet keresni. Azokban az országokban ahol még a wc pucolo is kap annyit hogy emberhez méltó élete legyen az ilyen országokban sokkal boldogabbak az emberek.
2021. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Dolgoztam ilyen helyen: azért bunkók veled az eladók, mert épp rossz napjuk van, vagy a főnök cseszegeti őket, vagy szimplán csak már kivannak a sok idegesítő embertől. Ha köszönsz, nem bunkózol, nem kötekedsz akkor csak annyi az ok, hogy unják a munkájuk, idegesítik őket a vevők és ez rajtad csapódik le. Semmi személyes.
2021. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3 Szerintem igenis sokszor a vásárló személye ellen szól ez a viselkedés. Nem egyszer tapasztaltam már én is, hogy az összes többi vásárlóval kedvesek, velem pedig vagy bunkók vagy inkább csak levegőnek néznek. Pedig én csendes, visszahúzódó természet vagyok, tehát ha akarnék sem tudnék bunkó lenni senkivel.

A minap például sorban álltam a pénztárnál a ruhaboltban, előttem két, néhány fiatal, szép lányokból álló csoport állt sorba. Amikor odaléptek a pénztároshoz, a pénztáros már előre köszönt nekik, kérdezte tőlük, hogy szeretnének-e szatyrot a vásárlásukhoz, pár szót beszélgetett is velük, miután fizettek, elköszönt, végig kedvesen mosolyogva. Ezt mindkét csoport lánynál így csinálta, még meg is jegyeztem magamnak miközben sorban álltam, hogy milyen barátságos, pedig általában nem szoktak ilyen kedvesek lenni az eladók. Aztán amikor én kerültem sorra, előreköszöntem, csak rám nézett és vissza sem köszönt, nem mosolygott. Egy szót sem szólt hozzám, a végösszeget sem mondta, nem kérdezte meg, hogy kérek-e szatyrot. Miután fizettem, megköszöntem, a szemébe nézve elbúcsúztam, miközben felnyaláboltam a ruhákat. Rám sem nézett, el sem köszönt, végig néma volt. Amikor jöttem el, akkor hallottam, hogy a mögöttem következő vásárlóra már ráköszönt! :(

2021. aug. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A utolsó szépen leírta..


A magyarok többsége frusztrált, életével elégedetlen, nem túl eszes ember. A bolti eladók többsége pont ebbe a kategóriába esik.


na de lényeg: nyilván aki frusztrált és kötekedni akar, nem 190 magas kigyúrt emberrel fog kikezdeni, hanem azzal, aki gyengének látszik.


abban meg semmi meglepő nincs, hogy a férfiak kedvesebbek a csinos, fiatal nőkkel.

2022. dec. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!