Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Drogot használ, de látszólag...

Drogot használ, de látszólag rendben van. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szóval elkezdtem randizni egy sráccal (külföldi) Fontos számára a karrier, a jövője, úgy tűnik. Végtelenül kedves, tisztelettudó, segítőkész, jó a humora, stb., szóval tetszik. Egy nagy multinál van egy elég jó állása, mellette saját vállalkozást indított, egy terméket gyárt, elad. Tényleg rendezett, összeszedett élete van. Tegnap, a 2. randin nála voltam, egy másik párral együtt vacsoráztunk, ő főzött nekünk. Már az első randin szóba kerül a fű, de a kokain nem. Mikor egyedül maradtunk akkor beszélgettünk, láttam az asztalon a cuccot. Iszogattunk, stb, felszívott egy csíkot csak a semmiből így hirtelen, nem mondtam rá semmit. Nem volt nyilván kívülről látható hatása utána, úgy értem, nem tolta túl vagy ilyesmi, de nekem nem is tudom, belefér-e ez. Ha egy munkanélküli senki lenne úgy gáz lenne, de jelenleg tényleg rendezett az élete, sőt. Azt mondja, ezzel nem él rendszeresen, de “segít neki a munkában, stb.”. Nem volt még ilyen férfi az életemben, nem tudok sokat a drogról, de azt fixen igen, hogy a kokó eléggé “szétcseszi” az embert. 29 éves egyébként.
2021. márc. 6. 10:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
A drog rossz. Értem?
2021. márc. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nekem is eszembe jutott az az ikonikus mondat! 😄
2021. márc. 6. 11:01
 3/23 anonim ***** válasza:
96%

Egy. A kokain A-osztalyos drog, nagyon borton jar erte. Ha ilyen ember tarsasagaban vagy, teged is bevisznek kihallgatni, ha epp lebukik.

A kokain nem akaraterovel kezelheto pirosbetus unnepi szer.

Es annyira nem olcso, hogy minden penze eluszhat.

2021. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Majd ha egyszer összevesztek mert nincs nála cucc akkor majd látni fogod a valódi énjét...

Segít neki a munkában ahha...elárulom hogy az ilyen vállalati közép-felső vezetők indítócsikkal kezdik a reggelt (mint a "médiasztárok"), csak szépen lassan próbálja neked beadagolni, úgy mégse lehet kezdeni hogy "hé, koxozok mint az állat, kérsz?", ettől pörögnek, lazák, magabiztosak. Napközben is tol 1-1 szép vastag csíkot vagy csak az orrába "szippantgat" elég sűrűn csak a "szintentartás végett", mikor hogy tudja csinálni. Ha elvágnák tőle a cuccot akkor marha gyorsan elkezdene szétcsúszni az egész élete, nehogy azt hidd hogy ez csak kikapcsolódás vagy partydrog, súlyos függő a csávó csak marhajól tartja fent a látszatot (elég sokan így kokszoznak, család, gyermek mellett), egyből előjönne a depressziója, a szorongása ne adj isten még a pánikbetegsége is...

Ha van egy kis eszed akkor messzire elkerülöd mielőtt kibújik a szög a zsákból és tönkrevágja a te életed is.

De hát külföldi, meg jó állása van, biztos jól is néz ki, mi magyar csávók meg ugye semmire kellőek vagyunk...

2021. márc. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, az ilyen férfit kell baromi messzire elkerülni, egyébként normális nő esetében már a fű is kizáró ok lenne, de mit is várunk egy olyantól, akit a meg lehet pénzzel meg egzotikummal venni...
2021. márc. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
35%
A fűvel nincs gond, abból nem származna semmi bajod. A kokainnal sem lenne gond alapból, ha nem lenne rohadt drága. És mivel elég kemény függőséget tud okozni, hajlamosak az emberek mindent feláldozni a kokainért. Kérdéses, hogy milyen gyakran használja.
2021. márc. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%
Rengeteg tényezőtől függ, hogy kinél mi lesz a vége. Az nem jelent semmit, hogy most rendezett az illető. A személyisgétorzulás sunyi. Ja és a lappangó pszichés betegségek... nem azonnal csapnak le.. Az biztos, hogy nem ismert még igazán és így "beavatott" az szörnyen felelőtlen és önző. Ebből vonj konklúziót.
2021. márc. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
59%

Valoban konnyebb lenne donteni ha a sajat hanyasaban fetrengo drogosrol lenne szo. De engem ez akkor is zavarna ha mondjuk biztosan lehetne tudni, hogy hosszu tavon sem fog rossz allapotba kerulni, meg total szetcsuszni.(erre persze semmi garancia nincs) Nagyon eloiteletes vagyok, szamomra a dohanyzas is kizaro ok, nem szeretnek olyan embert ismerni akinek barmi koze van a drogokhoz. Szamomra ez megalazo, derogalo lenne, hogy egy drogos emberrel foglalkozak.


Es hat ugye milyen lelkiallapotban elheti valaki az eletet, akinek a napi letezeshez drogokra van szuksege ? Ez mar onmagaban ilyeszto.

Es akkor a hatosagi reszebe, meg hogy milyen fazonokat ismerhet egy ilyen ember mar belesem gondolok.

Csak azert hogy ne legyek mar olyan eloiteletes, elmeletileg talan nem kizart, hogy egy ilyen ember is kepes hosszutavon rendezett eletet elni, de nem mernem bevallalni azt a par szazalekos eselyt.

2021. márc. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
47%

Ezek eszközök. Van aki fut, más drogozik. Más a hatás és a mellékhatás, de ugyanúgy eszköz, amit az ember csinál, vagy jobb esetben használ( nem csak fogyaszt).

Ha nem szokik rá, akkor is szokás. Attól függ, mennyire tudja a negatív hatásokat kordában tartani. Van ismerősöm, akinek a fűtől is van mellékhatása. Eddig ilyenről nem is hallottam. Minden ember más mentálisan és biológiailag. Neki kell éreznie, hogy mennyire könnyen tartja kordában. Nem ő lenne az első aki végig drogozik egy életet mindenféle negatív mellékhatás nélkül, leszámítva persze a kötelező testi károsodást.

2021. márc. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
31%
A drog az jó, értem?
2021. márc. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!