Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van, aki még ma is használ...

Van, aki még ma is használ hagyományos, textil zsebkendőt?

Figyelt kérdés
Én nem (nem is szívesen használnék), és a környezetemben is legfeljebb az idősebb korosztályból.

2021. máj. 14. 11:33
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem, kizárólag papírzsebkendőt használok.
23 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, apukám használja (60 éves).
2021. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,használok,mivel allergiás vagyok a nap nagy részében folyik az orrom tüsszögök.Nekem a sima papírzsepi nagyon kevés lenne.
2021. máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
az egyik nagypapám, 80 éves korában hunyt el (kb 10 éve). valahol még biztos megvannak, de én nem használnék textil zsepit
2021. máj. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen öreganyám oda van érte. Ha esetleg temetésre megy vagy megyünk mindig egy órát szonokol hogy temetésre ruhazsebkendő kell mert mit szól a joskapistabözsike. Beletömködné a zsebünkbe ha hagynánk.
2021. máj. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Zakóhoz kifejezetten ajánlott. ;)
2021. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam, illetve a családban szoktunk. Fiatalok, idősek is egyaránt (én 22 vagyok). Bár inkább csak otthon, ha éppen meg vagyunk fázva stb., szóval sokat fújjuk az orrunkat. Olyankor szerintem praktikus és kevésbé dörzsöli ki az orrom, hiszen puhább textil. Ha valahova megyek, akkor inkább papírzsepit viszek magammal, mert azt akkor rögtön ki tudom dobni, az picit higiénikusabb így talán.
2021. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én valahogy nem szeretem, hogy állandóan ott van a zsebemben a taknyos zsepi. Pfújj! Üöee! Böeeeeee 😬
2021. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok, használok. Volt egy időszakom, amikor próbáltam környezettudatosabb lenni. Akkor vettem 3 textilzsepit is. Sajnos számomra nem túl praktikus, utcán sosem használtam, otthon szoktam csak használni.
2021. máj. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!