Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire ciki, hogy kellemetle...

Mennyire ciki, hogy kellemetlen szagom volt a vonaton?

Figyelt kérdés

Az út előtt befújtam magam parfümmel és dezodorral.


Felszálltam.


Kb 2 megálló után éreztem, hogy izzadtság szagom van.


Nagyon szégyelltem magam és ideges lettem.


Annyi volt, hogy előtte volt egy elintéznivalóm, ami sok koncentrációt igényelt és előtte meg rengeteget gyalogoltam a napon, gondolom ettől izzadtam le, de azt hittem, ha újra befújom magam dezodorral, nem lesz gond.


2021. aug. 7. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy eséllyel soha életedben nem fogsz találkozni azzal a 2 emberrel, akik melletted ültek. Ne aggódj 1 hét és se te, se az idegenek nem fognak rá emlékezni.
2021. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Nyilván nem egy hetes áporodott izadtságszagod volt.

Engem egyébként egy intenzív parfümillat, vagy ha valakiből dől a cigarettaszag, az jobban zavar, mint az átlagos tesztszag.

2021. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Kit érdekel, hogy soselátott vadidegenek mit gondolnak? Meleg van.
2021. aug. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Érdemes észben tartani, hogy a dezodor önmagában nem elég. Ha mész valahová, mindig vegyél fel tiszta ruhát. A ruha sokkal büdösebb tud lenni, mint te magad.
2021. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Idézd fel az arcát annak az embernek, akit legutóbb büdösnek éreztél valahol. Na látod, ők is pont ennyire nem emlékeznek rád.
2021. aug. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Ebben a melegben mindenki izzad! Kijössz a tus alól és már szakad is rólad a víz...A gyógyszertárban lehet kapni nagyon jó krémet, ami csillapíthatja a kellemetlen szagot. Szerintem próbáld ki!
2021. aug. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, nyáron teljesen természetes ez, én örülnék is neki, ha mellettem ültél volna, és a sorstársam lettél volna az akaratlan szaunázás következményeiben. Végül mindent sikerült elintézned?:)
2021. aug. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, megmyugtattatok!


Igen, mimden elintéztem.


Most megy a ventilátor és elég jó idő van a lakásban.

2021. aug. 9. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!