Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hogy élte meg, amikor a...

Ki hogy élte meg, amikor a 30. életévébe ért? Van, akit rosszul érintett?

Figyelt kérdés
Volt, akit ez lehangolt? Mi változott?

2021. aug. 8. 19:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik, mikor betöltöd a negyvenet.
2021. aug. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Az is csak 1 nap volt mint a többi. Másnap ugyanúgy kelni kellett reggel, és menni munkába dolgozni. Semmivel sem volt különlegesebb.
2021. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy rosszul érinti az embert, addig huszonéves fiatal vagy, utána már harmincas, a közvélekedés szerint középkorú. Én berúgtam. Mondjuk minden szülinapomon berúgok :-D
2021. aug. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Igen, az zavaró benne, hogy elmúlnak a húszas évek.
2021. aug. 8. 20:00
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Elég szarul én most leszek 29 de eléggé elgyepáltnak érzem magam...meg az a sok szar amin keresztül mentem eddig te jó isten,és ez még csak kezdet.
2021. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem. Volt egy hatalmas buli, majd másnap nem kezdtem pocakot növeszteni, nem kezdtem bajuszt növeszteni, nem dobtam el a divatos ruháimat, nem akartam megnősülni, ugyanúgy folytattam tovább az életem, mint addig. Azóta 40 is elmúltam és egyáltalán nem zavar. Kicsit vicces belegondolni, hogy másnak ennyi idősen már tizenéves gyerekei vannak, ők pedig kezdenek egyre jobban elapásodni. Igaz, bölcsebb és érettebb lettem, de az élet örömeiről nem vagyok hajlandó lemondani. Majd 80 körül ráérek ezen gondolkodni... :)
2021. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Elég rosszul. 1 hónapot feküdtem a korházban magas lázzal, a májam is majdnem leállt, emellett tiszta kiütéses volt az egész bőröm, ami rohadtul viszketett és fájt is egyben. De ez nem a születésnapom miatt volt, hanem csak pont akkor volt, mikor betöltöttem idén a 30-at.
2021. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én felforgattam az egész életem.

Valamiféle pánik fogott el hogy elpazaroltam a huszonéveimet, még nem tapasztaltam semmit, nem éltem. Ezért elkezdtem élni. Szóval engem jó irányba lökött a 30.

2021. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit off vagyok, mert két hónap múlva még ""csak"" 29 leszek.


Nekem a 26.-tól kezdődően egyre rosszabb az összes szülinapom...


Nem tudom, hogyan lehet feldolgozni a fiatalság elmúlását. Ráadásul én végigtanultam a huszonéves éveimet (szó szerint...), alig éltem meg élményeket, az egészségi állapotom meg katasztrófa.

2021. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

8-as!


Miket csináltál?

2021. aug. 8. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!