Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudták az emberek, hogy...

Nem tudták az emberek, hogy mától újra csak első ajtón lehet felszállni az érintett buszokon?

Figyelt kérdés
Bemondta a tévé, a rádió, megjelent az interneten, láttam kiragasztva végállomáson, bemondta a beszédszintetizátor és az utastájékoztató, még is az emberek kilencven százaléka a hátsó ajtóknál akar felszállni.
2021. máj. 10. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Biztos nem tudták.Amúgy teljesen mindegy ha van jegy,bérlet.Ha fel lóg akkor fel lóg na bumm,vannak itt nagyobb dolgok is csak az nyílt titok mint általában ami lényeges mindenki számára.Amúgy én se tudtam erről,köszi az információt de mondjuk én még otthon dolgozom és bevásárolni járok el de ennyi
2021. máj. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a fellógás miatt, csak különös nekem, hogy csak a misén nem mondták ezt be, még sem tudatosult az emberekben.
2021. máj. 10. 08:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd, az embereket millió inger éri napközben, gondolok itt a hírekre is. Én is hallottam fél füllel hogy "első ajtón is..", meg is jegyeztem, de ha ott lennék, tuti napokig még a hátsó ajtókon szállnék fel, mert kikaocsolom az agyamat és megyek a napi rutin szerint.

Annyira meg nincs jelentősége hogy melyik ajtón szállsz fel.

Pihent aki reggel megcélozza az első ajtót mert mától engedélyezett.

2021. máj. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na jó, de legközelebb mit felejtenek el? Hogy fizetni kell az adót? Vagy a boltban nincs ingyen semmi? Vagy hogy ha a gyerek beteg, akkor orvoshoz kell vinni? Én három munkahelyen dolgozom, ebből egyik vezető beosztás, két idős szomszédnak vásárolok be, és még életem is van, még is képes voltam rögzíteni ezt (is).
2021. máj. 10. 10:53
 5/5 Metionin ***** válasza:
100%
Én pont fel akartam szállni ma elöl de még ott van a szalag ami elválasztja a busz első részét, így mentem a középső ajtóhoz.
2021. máj. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!