Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi idegenszívű...

Miért van ennyi idegenszívű ember Magyarországon?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hazafiatlanok. Ezen a weboldalon is sok hasonlót láttam, sajnos, az évek alatt. Főleg mostanában.

2021. aug. 8. 21:30
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
95%

Te nem sértegetted a válaszolókat? A világ egy tükör.

Igen, jól írtam. Csak tudom mi van a lábaim között. Egy olyan dolog amit te akkor láttál utoljára amikor kijöttél egyből. Képet nem küldök.

2021. aug. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

17:53

Nem, én nem sértegettem a válaszolókat. Biztos vagyok benne.


Értem, tehát félreértettelek. Ez esetben nem kívánok semmi rosszat számodra.

2021. aug. 9. 17:56
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Voltak akik tök normálisan leírták hogy nem buzog bennük annyira a nacionalizmus, te meg rögtön elküldted őket az anyjukba. Ez nem sértés?
2021. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
94%
14-es vagyok, ha minden "hungarofób" embert kiutasítandó listára tesztek (lol, várom), akkor Bayerrel ketten reszelitek majd a Budaházy Eddát? Mert nem maradnátok sokkal többen, mondjuk vele sok pulya születhetne. :P
2021. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

18:00

Semmi ilyesmi nem történt, senkit sem küldtem el az anyjába. Csak annyit írtam, hogy "kívül tágasabb". Nem mellesleg egy felháborító kijelentésre hivatkozva. Abszolút, semmi sértés nem következett be részemről.

2021. aug. 9. 18:04
 36/42 anonim ***** válasza:
95%

Pl a 12-es és a 14-es hozzászólásokra azt írtad hogy "Gyűlik a kiutasítandók listája. Szebb is lesz nélkülük a Haza."

Ez nem sértés? És ki fog mindenkit kiutasítani aki nem nagymagyar sámán? Te? Kinek van joga 2021-ben egy magyar állampolgárt kiutasítani Magyarországról? Mi lenne az indok? Hogy azt mondta hogy nem nacionalista? Szólásszabadság van, demokráciában élünk, nem kötelező isteníteni a hazát mint Észak-Koreában.

2021. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

Az bizony nem sértés.


Csak azokat utasítanám ki, akikben nem lobog egy minimális mértékű hazaszeretet sem.

2021. aug. 9. 18:17
 38/42 anonim ***** válasza:
95%

Tökmindegy hogy te mit tennél, ezt jogilag (tudod, a magyar törvények alapján) nem teheted meg és pont.

És igenis sértés.

2021. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:

Nem érdekel, ne fárassz.

Részemről befejeztem a vitát.

2021. aug. 9. 18:29
 40/42 anonim ***** válasza:
95%

Tehát te kiírhatsz egy provokáló kérdést, vájkálhatsz mások életében, ítélkezhetsz felettük, sértegetheted őket, de ha valaki ugyanazt a stílust adja vissza amit te sugárzol az emberek felé, akkor ne fárasszon és hagyjon békén.

Oké, akkor te se fárassz másokat. Foglald el magad valami mással, ne azon pörögj hogy más hogy él meg hogy látja a világot.

2021. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!