Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki milyen nemzetiségeket...

Ki milyen nemzetiségeket ismer/látott cigány származású emberrel együtt lenni ? Esetleg az ő gyerekeiket.

Figyelt kérdés
Először is semmilyen rasszista indulat nincs bennem csupán érdekel. Mivel nem Budapesten élek igy nem nagyon találkozok vegyes párokkal. Budapest állítólag kezdi felvenni a nyugati rendszert azaz minden nemzetiség lassan található lesz ott és hát nyilván a keveredés rátája is nő ezzel. Természetesen magyar-spanyol , magyar -kinai Stb. De cigányról e tekintetben sose hallottam volna pedig biztos van . Írjátok meg ha ismertek cigány és más nemzetiségű embert akik együtt vannak!!!!

2021. máj. 22. 09:18
 1/8 anonim válasza:
39%
Nővérem félig az és volt együtt Perzsával, Kolumbiaival és Brazillal
2021. máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
biztos ismerek ilyet, csak nem tudok róla, mert borzasztóan illetlen dolog valaki etnikai hovatartozását firtatni. (üdv nyugat európában, itt nem vagyunk prolik. vagy igen, de akkor a társadalom is úgy kezel, azt meg kevesek akarják.)
2021. máj. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
nem tudom, mert ranezesre nem tudod megallapitani egy feher emberrol hogy o most francia magyar vagy roman, hasonlokepp a kozel keletieket se nagyon valasztjuk szet ranrzesre, es a romak neha hasonlitanak is rajuk szoval plane nehez
2021. máj. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Elég szomorú, hogy kezd megszűnni a tiszta etnikum. Az nem nekem rossz, hogy együtt vagyok magyar, ill. európai létemre egy kínaival vagy egy arabbal vagy bármilyen más etnikummal, hanem a gyerek fog szenvedni tőle. Ezt a nagy keveredést jó lenne leállítani!!!!!!!!!!!!
2021. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

#4-es:

Milyen tiszta etnikum? Szigetországokban volt esetleg. Nagy-Britannia jó példa erre a “tiszta nemzet” dologra, hogy sokáig nem tudtak más népekkel keveredni és hát látjuk, milyen viccek lettek belőle...

Másrészről pedig Magyarországon is átment minden nép; svábok, törökök, kunok, stb. Nincs olyan, hogy 100% tiszta magyar genetika, vagy ilyesmi. Jó lenne leállítani ezt a fake news gyárat már.

2021. máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Ez nem faji kérdés minden népnek meg van a maga kultúrája hagyománya és azt meg kell őrizni. Más együtt dolgozni és egy utcában lakni meg barátkozni mindenkivel ez természetes.
2021. máj. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

De 100%-ig saját kultúra sem létezik. :DDD Ha a magyar kultúrát nézed, már csak a lakodalmas zenekultúrában érzékelhető a roma hatás , a termálfürdőink török, az irodalmunk német, francia, angol alapokon IS nyugszik, a Biblia zsidó és latin, germán hagyományokra vezethető vissza.

Sőt! Már a honfoglaló magyarokat is érhette a sztyeppei népek, kazárok, törökök, mongolok kulturális hatása, szóval nem értem, miről beszélsz pontosan. Nem beszélve az Osztrák-Magyar Monarchiáról, három része szakadt országról, mikor az ország minimum 1/3-a idegen kultúra által volt kormányozva. Minden kultúra más nemzetek kultúrájából IS táplálkozik, nem létezik 100% homogén magyar kultúra sem. Emiatt nem értem, hogy ha a cigányzene kellett a magyar kultúrának, akkor angol szakzsargonok használatával mi a baj? Mivel egyik sem a miénk. Vagy a nosztalgia és az idő megszépíti ezeket és valójában arról van szó, hogy ami régi maradhat és begyepesedetten ellenállunk bármiféle változásnak?

Nem azért, de Magyarországon az alkoholizmusnak, depressziónak, családon belüli erőszaknak is nagy hagyománya van. Ezeket is konzerváljuk, hogy ne vesszenek ki a szép magyar hagyományaink?

2021. máj. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak Cigány-Magyar párok felénk Baranyában és érdekes jelenség a többségük inkább a Magyar hagyományokat követik inkább Magyarnak számítják magukat mint Cigánynak.Az ő gyerekeik sokkal sikeresebben beilleszkednek a Magyar gyerekek közé mint a cigánygyerekek közé,zömében jó tanulók és aktívak az él sportban vagy a zenében is.Vannak kivételek de nem sok.Van egy ilyen Cigány barátom aki egy 3 gyermekes Magyar asszonyt vett el a gyerekek jobban szeretik mint az eredeti apjukat,a srác rendesen melózik nem iszik és mindig a gyerekek az esők. A Magyar asszony lelépett egy fiatalabb fickóval a gyerekek a Cigány mostoha apjukat választották,aki mostantól kezdve még többet gürizik.Unokahúgom egy cigányhoz ment férjhez,van 3 gyerekük ebből egy elköltözött fiatalon férjhez ment ,egy a börtönben van egyet meg nevelnek.Férj iszik nincs állandó munkahelye és olykor -olykor elcsattan pár pofon.Kétszer vertem össze már,de megjavulni sosem fog.....van,hogy a vér nem válik vízzé.....
2021. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!