Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elegetek van abból nektek is,...

Elegetek van abból nektek is, hogy ki kell gyúrnotok magatok ahhoz, hogy tiszteletet kapjatok?

Figyelt kérdés

A magas vékony embert senki nem tiszteli.


Bezzeg amikor kigyúrom magam nem kell kerülgetnem az embereket a járdán, mind kitérnek előlem.


2021. aug. 10. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nyugi, a kövér embereket sem tisztelik. Amíg nem változtattam magamon, addig úgy néztek rám az emberek, mint egy darab szarra.
2021. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Ezzaaz! 😍

Végre újra egy magas-vékony kérdés. Hiányzott már.


Szóval a tiszteletnek nincs köze a kigyúrtsághoz. A tiszteletet tettekkel, szavakkal kell kiérdemelni. Nyilván hozzátartozik ehhez egy magabiztos (de nem domináns-leuraló) személyiségvonás is, segíti azt. Ez lehet pl abból, hogy valaki tudatosan építi az önbizalmát, amihez a kitartást erősítő dolgok különösen jók, tehát a sport az egy fontos eleme lehet a magabiztis személyiségnek. De megint nem az izomzat mérete a befolyásoló, hanem a gondolkodásmódé, hogy ahogyan megjeleníti magát (testtartás utal legfőképl a magabiztisságra, és ezek az emberek általában szimpatikusak a többiek számára), az szimpátiát vált-e ki, vagy sem.

2021. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Küzdősportos vagyok, nem kigyúrt. Kerülgetem az embereket a járdán, udvarias vygok, előreengedek bárkit. Helyén van az önbizalmam, ezért nincs szükségem ilyen pitiáner faszméregetésre.
2021. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

Ez nem tisztelet. Amíg vékony vagy, nem gondolják, hogy ha neked mennének, és rossz néven vennéd, akkor verekedés esetén te kerekednél felül. Amikor kigyúrtad magadat, akkor abból indultak ki, hogy ha neked mennének, és te pofán vágnád őket, akkor nem tudnának mit csinálni, mert erősebb lennél náluk.

Én annak idején ugyanezt tapasztaltam, ha a hosszú télikabátom volt rajtam, amiben egész egyszerűen nagyobb darab embernek látszottam.

2021. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos...érdekes téma ez.Alacsony,izmos-dagi vagyok.Nekem az alacsonyságommal van a bajom,azt érzem,hogy emiatt kevésbé tisztelnek,de az izmosság sem garancia a tiszteletre,néha azt kívánom,inkább lennék magasabb vékonyabb,de hát vannak emberek akik semmit sem tisztelnek,tehát ezzel sem lennék előrébb.Van 190 cm-es kigyúrt haverom,és van,hogy belekötnek az utcán.
2021. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!