Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy képzeled el azokat az...

Hogy képzeled el azokat az embereket akik gyakorlatilag egész nap ezen az oldalon lógnak?

Figyelt kérdés
2021. aug. 11. 11:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
semmit nem kell a képzeletemre bíznom, elegendő tükörbe néznem
2021. aug. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
..és a tükörbe mit látsz? :D
2021. aug. 11. 11:21
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehet egy bizonyos embertípusra vetíteni, sokféle népek járnak errefelé.

Rengeteg az unatkozó gyerek meg tini, főleg így nyáriszünet idején. Ma már nem az van mint régen hogy leengedik a gyerekeket játszani a barátaikkal és csak este érnek haza lámpaoltáskor. Mai gyereknek lenni magányos dolog. A kicsiket kísérgetik a játszótérre, lemennek velük egy-két órára, aztán irány haza. A nagyobbak meg max a suliban találkoznak más gyerekekkel, azon kívül otthon vannak és jobb híján gépeznek. De ugyanúgy szükségük van a szocializációra, ezért itt lógnak.

Aztán rengeteg elmagányosodott ember van itt, akiknek szintén ez az egyetlen lehetőségük másokkal interakcióba lépniük.

Aztán megtalálható még itt nagy számban az a réteg aki tipikus kispolgári életet él. Van munkájuk de nem fizet jól és amúgy is utálják, van családjuk de ott sincs minden rendben, a sok felgyülemlett frusztrációt pedig itt le tudják vezetni. Itt akárkik lehetnek és finomkodás nélkül jól beolvashatnak annak akinek más a véleménye egy adott témáról, mint nekik.

Vannak olyan emberek is akiknek kb minden rendben van az életükben, és úgymond "normálisak" de nagyon-nagyon kevés. Egy ilyet már megismertem itt, személyes kapcsolat lett belőle, el sem hittem hogy ilyet is ki lehet fogni a gyk-n. Ő pl csak azért lógott itt egész nap mert olyan volt a munkája hogy nagyon ráért közben.

2021. aug. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Én például munkanélküli vagyok, és unatkozom. Ezért vagyok itt.

Hogy nézek ki? Átlagos alkatú férfi, arca talán kicsit jobb is mint az átlag.

2021. aug. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
60%

#4

Melyik megyében élsz?

Mióta vagy munkanélküli?

Semmi munka nincs kilátásban?

2021. aug. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem olyannak mint amilyen én vagyok xd de már 3 hete én is itt lógok állandóan unalmamban..
2021. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
72%
Felmondtam a perverz főnök miatt. Amíg nem találunk munkát, a szabadidőben itt vagyok.
2021. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy így:


[link]

2021. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Szintúgy álláskereső vagyok, 1 hónapja vizsgáztam le. Mivel nincs jövedelmem így korlátozottak a „szórakozási” lehetőségeim. A maradék pénzemből meg a jogsira fizettem be magamat pár napja. Tanulás közben a „szünetekben” nézek fel ide leginkább, mivel nem akarok belekezdeni másba (olvasás, játszás stb...), mert sose végeznék 😅


Barátaim szintúgy tanulnak/dolgoznak, tehát nehéz összeegyeztetni valami programot. Így napközben meg a kutyának sincs kedve kimozdulni és játszani a meleg miatt 🙄


Egyébként átlagos kinézetű vagyok, nem tartom különösebben intelligensnek magamat, de azért tajparasztnak se. Eléggé introvertált vagyok, így nem igazán okoz nagy lelki törést, hogy nincs pénzem ide-oda utazgatni, annyira nem is vágyok rá.


Tehát maradt ez az oldal :)

2021. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem állandóan de sokat vagyok itt. Milyen vagyok ? Teljesen átlagos kamionsofőr akinek sok a szabadideje.
2021. aug. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!