Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi buta ember...

Miért van ennyi buta ember Magyarországon? És hogyan élik túl?

Figyelt kérdés
Rengeteg tényleg buta ember van, akikről egyszerűen nem értem hogyan képesek túlélni, úgy hogy mellé csinálnak 3-4 gyereket is. Tudjátok az az érzés amikor csak rá nézel és látod, hogy sík buta. Nem lenézni akarom az embereket de annyi ilyennel találkozok, hogy elgondolkodok milyen emberek között élek. Facebookon is általában ez a réteg a leghangosabb mindenhez odakommentelnek okosságokat.
2021. aug. 11. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtad?Hülyéknek áll a világ.
2021. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyna mondás, hogy megvan a magához való esze. Rengeteg embert ismerek, akik soha nem tettek le semmit az asztalra, hasznos munkát még nem végeztek, az alap olvasás, írás, számolás készségek nem mennek nekik, mégis képesek adott hylezetekben úgy érvényesíteni az érdekeiket, hogy mindig meg tudnak élni.
2021. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van, a másik pedig, hogy a leg kellemetlenebb amikor nem tudja magáról valaki, hogy hülye . De ez lehet bármi, politika, foci, közélet, gyereknevelés, életmód, stb ... Főleg a facebook hozta nagyon előtérbe ezt a mindenki okosabbnak hiszi magát a másiknál. Régen még csöndbe voltak az emberek ha nem értettek valamihez, most elolvasnak egy nők lapja cafés cikket és már mindenki okosnak érzi magát.
2021. aug. 11. 15:08
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Azzal egyetertek, hogy kerdore vonod hogyan maradnak eletkepesek azok akikrol beszelsz.


De azt aruld el, hogy csinalod, hogy ranezel valakire es ***tudod*** ***azonnal*** hogy mekkora az IQ-ja, es megallapitod hogy hulye.


Ezt hogy kell elkepzelni?


Setal valaki melletted az utcan es te azonnal leszimulalod ahogy egy 100 kerdesbol allo IQ tesztet raksz ele, kitolti es viziokent elotted van az eredmenye.


Es ezt igy 1 mp vagy 1 pillantas alatt.


Te szerinted ez igy rendben van?

2021. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Itt vagyok én. Szerintem rám is azt mondanád, hogy biztos sík hülye vagyok.

Nem vagyok túl igényes a kinézetemre: egyszerű, de tartós ruhákat, cipőt meg hátizsákot hordok, nem járok fodrászhoz (legfeljebb gumival fogom össze a hajam), és van elől egy fogam, aminek nagy része letört/hiányzik (amint megtehetem, pótoltatom).

Igaz, valóban nem vagyok egy zseni (bár 133-as az IQ-val 4 évig a Mensa tagja voltam, de ez még mindig nem zseni szint), emellett inkább egy gyakorlatias típus vagyok, nem igazán szeretek sok elméletet tanulni, és nem igazán vagyok innovatív. Viszont nem szólok hozzá olyasvalamihez, amiről fogalmam sincs, és eszem ágában sincs a semmire, nem megfelelő lelki állapotban és partnerrel gyereket vállalni, mert szerintem egy emberi életnél nincs nagyobb felelősség.

2021. aug. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Szia ész!
2021. aug. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
*133-as IQ-val
2021. aug. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
4, Mért veled nincs ilyen, hogy megszólal valaki egy üzletben melletted, vagy a párjához beszél és azt gondolod úr isten hogy lehet valaki ilyen hülye.
2021. aug. 11. 15:32
 9/12 A kérdező kommentje:
2021. aug. 11. 17:13
 10/12 anonim ***** válasza:

Nincs itt több buta, mint nyugaton. Kevesebb se. A probléma helyhez kötése így alaptalan.


Tehát a kérdés inkább a miért van ennyi hülye, úgy altalánosságban a világon.


Ez pedig egyszerű... nagy a szórás az intelligenciában. Így mindig lesznek hülyék, és okosak is. Érdekes amúgy a nemenkénti arány... a nőknél kisebb a szórás. Tehát ott kevesebb az igazán hülye, de kevesebb a géniusz is. Ezért is van, hogy női kutatókból sosem lesz közel sem annyi, mint férfiból. És hát ezért vannak a droidmunkán többen férfiak is 😃

2021. aug. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!