Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szemüvegesek! Ti gyakran...

Szemüvegesek! Ti gyakran igazgatjátok a szemüveget az orrnyeregnel úgy, hogy a kinyújtott középső ujjatokkal toljátok feljebb?

Figyelt kérdés
Ma láttam a tv-ben valakit így, és látványosan meghökkentő volt.

2021. aug. 12. 11:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem gyakran, de megesik.
2021. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Én régen hordtam szemüveget és egyszer középső ujjal igazítottam meg és ott volt egy gyerek, akivel nem voltam jóban, aztán nekem akart jönni. XDD
2021. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
:D Nem
2021. aug. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha lejjebb csúszik akkor igen. Úgy szoktam
2021. aug. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Sh4dowth3w0lf válasza:
100%
Nekem is ez a szokásom valamiért, persze nem a klasszikus ..!.. formát használom, de a középsővel érek hozzá a szemüveghez.
2021. aug. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mindig a mutató és hüvelykujjammal fogom meg az egyik lencse keretét vagy a szemüveg szárát.


A középső ujjas látványával se lenne gondom amúgy, kicsit karikaturisztikus-érzést kelt persze.

2021. aug. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor amikor két óránál tovább tart egy megbeszélés.

Máskor oldalt a szárát szoktam megfogni.

2021. aug. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is a mutató-hüvelykujj módszert használom, mert alulról feltolva mindig belenyúlok az üvegbe és lehet törölgetni.
2021. aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Van mikor a szárát fogom meg és úgy igazítom. Ez a ritkább. Meg van mikor vagy mutató vagy középső ujjal tolom fentebb. Mikor melyik esik jobban kézre. Ez már egy olyan szinten berögzött mozdulat, hogy ha nincs rajtam néha akkor is csinálom. Elég gyengén látok, ha kicsit csúszik a szemüveg akkor ugye már másabb a látásom. Mindíg van rajtam szemüveg, ritka az, hogy ne legyen rajtam, emiatt fordul elő, hogy akkor is tolok rajta. Most tünt fel, hogy néha hüvelykujjal is tolom.

Nem kell amúgy ebbe többet bele látni. Egyik tanárom pl mindíg a középső ujjával dörzsölgette a homlokát vagy az arcát. Néha néha gondoltam rá, hogy utalás. Aztán megtudtam, hogy igazából semmi, csak a mutató ujjával baj van és azért mutogat mindíg középső ujjal, meg azért használja azt gyakranbban.

2021. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!