Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy járművön(tömegközlekedés)...

Egy járművön(tömegközlekedés) az emberek egy része miért néz kifelé az ablakon szinte görcsösen, mereven, a többi ember tekintetét kerülve?

Figyelt kérdés
2021. júl. 20. 05:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én általában zenét hallgatok amikor tömegközlekedek és teljesen belemerülök a zenébe ezért szoktam kinézni. Meg azért valljuk be mindenki szívesebben nézi a kilátást akkor is ha minden nap arra halad el mint ahogy a szemben ülő csöves borotválja a lábát (ez megtörtént, láttam már ilyet) Jó nyilván ez kicsit szélsőséges példa volt se én autóban is ha nem vezetek akkor mindig a tájat nézem hiába voltam már arra 125x. A legtöbb kifelé néző ember biztosan nem azért néz kifelé hogy görcsösen kerülje a tekinteteket. Nem mondom hogy nincs ilyen de az az emberek tényleg nagyon kis része lehet
2021. júl. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert senki nem akarja a másikat bámulni, és valahova nézni kell.
2021. júl. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én szimplán azért nézek kifelé, mert nézelődök, merre haladunk. Ez neked miért zavaró?
2021. júl. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézem merre haladunk és közben jól elbambulok. Nem görcsösen nézek ki, de ha "görcsösen" bámulnék valakit abból csak kellemetlenség adódna. +nem érdekelnek az idegenek inkább a tájat nézem már ameddig el nem gondolkodom. Aztán ha látom, hogy közeledik a megallo ahol le kell szállnom megyek jelezni.
2021. júl. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nézegetem a környéket a buszból és amúgy sem vagyok kíváncsi a többi utas pofájára.
2021. júl. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek tömegközlekedni. Kifelé nézek én is ablakon. Még az ismerős útvonalon is van mindig valami újdonság, ami megváltozik.


A belvárosban meg kifejezetten élvezem nézni a régi házakat, régi boltok még látható feliratait. Ráday Mihály(napokban elhunyt) mondta azt hiszem, hogy a régi házak fenti homlokzatát elfelejtjük megnézni. Ilyenkor ott az alkalom.


Vonaton utazva mikor jól lecsekkoltam a körülöttem ülőket, jön az ablakon keresztüli távolba nézés. Hihetetlenül kikapcsoló:)

2021. júl. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert engem meg az zavar, hogy mások néznek :D Inkább görcsösen bámulok kifele, mint nézzem az embereket.


27N

2021. júl. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeretek nézelődni, gyerekkoromban is jól elvoltam autóban. Ha nyilnak az ajtók megnézem ki száll fel, de kb ennyi. Ha van jó csaj, akkor jobban megnézem :) A metrót mindig is utáltam, nincs mit nézni.
2021. júl. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Utálom ha bámulnak,és én sem szeretek másokat bámulni.
2021. júl. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Mert nem érdekelnek más emberek, plusz nincs kedvem jópofizni akár órákon keresztül idegenekkel.


Olvasok, írok vagy zenét hallgatok és nem izgat, ha a másik erőltetett kommunikációt akar.

2021. júl. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!