Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki nem nyaral(...

Van itt olyan, aki nem nyaral(t) sehol? Miért nem?

Figyelt kérdés

2021. aug. 17. 12:58
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
43%
Nem nyaraltam, utálom a meleget, tömeget, embereket. Inkább kijöttem Németországba a nyárra pénzt gyűjteni ha ősszel megint otthon kéne maradni, itt az idő is kellemesebb.
2021. aug. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
38%

Megtehetném, félretett pénzem is van, bevételeink is jól alakulnak most (férjemé is, enyém is).

De eskü, mi itthon ezerszer jobban ki tudjuk pihenni magunkat, mint nyaralva.

(Tudom, most jön az, hogy de hát nyaralni nem pihenni megyünk, hanem élményt gyűjteni. De kösz, nem kérek belőle.)

2021. aug. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Munkahelyi váltás miatt most nem is igazán volt rá úgy pénz, hogy külföldre menjünk. Valamint, idén a Balatont sem éreztük opciónak, mert az árak nagyon nagyot ugrottak, de a minőség maradt, ahol volt, vagy éppen tovább romlott.

Kicsit úgy is érzem, hogy annyira igényünk sem volt rá, és elvoltunk itthoni kirándulásokkal is.

2021. aug. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
63%

Kicsit off: döbbenet, h sok esetben a nyaralás=Balaton. Pedig annyi szép hely van az országban?!


Mi amikor nem volt pénz nyaralni, akkor a rokonlátogatás volt a nyaralás.

Szerencsére évek óta tudunk menni máshova is, viszont annyit emelkedtek az árak, hogy a tervezett 7 nap helyett 5 napot nyaraltunk. Eger volt idén az uticél.

Mellette sok egy napos túra, kerékpártúra még vadkemping is volt. Szerintem kevés pénzből is tök jó programokat ki lehet hozni. Legalábbis a mi családunk szerint jó programokat. 😊

2021. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Minden vágyam egy nyaralás, de most nem állok úgy anyagilag, az életem kell felépíteni újra. Meg járva y van, nem szeretnék kellemetlenséget, karantént, vagy felesleges pénzeket költeni. Amint készen állok, nem nyaralni fogok, hanem más országokban dolgozni, akkor legalább világot is látok, meg nem fújnak ram legalább hogy "de jól megy".
2021. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Nyáron menjenek a családosok és kisgyerekesek.

Mi meg majd megyünk ősszel, télen vagy tavasszal.

2021. aug. 19. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!