Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eltelt egy év mióta láttam és...

Eltelt egy év mióta láttam és most itt “ nyaral “ de kerül, na ennek mi értelme akkor?

Figyelt kérdés

16 éves lány, táborban én helybeli 1 km-re tőle kb. Randiztunk és a végén nem akarta tovább folytatni stb. De úgy váltunk el, hogy jó volt megismerni egymást .


Messengeren hol valahol hol nem, most azt játsza hónapok óta, hogy nem válaszol.


Tehetek a hónapok, ősz, tél én lassan kihevertem öt és egysuerűen csak újra akartam látni őt, nem szerelemből vagy hasonlóból csak úgy.


És eljött a Rocker nap amin megismertük egymást de ő sehol, eljön a Falunap de ő sehol.


Messengeren megosztottam történetben mi volt a falunap rögtön, és ő volt az első aki megnézte.


2019. júl. 9. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A szerelemnek múlnia kell, ha múlik akkor........
2019. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem válaszol hónapok óta akkor szimplán nem kíváncsi rád többé, és ugyanez az oka annak, hogy kerül. Abba, hogy ott nyaral pedig ne láss bele többet mint ami, nem miattad van ott. Az, hogy messengeren megnézett valamit amit megosztottál pedig teljesen lényegtelen.
2019. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem érdekled. Mi értelme? Nyaral, elhiheted nem miattad ment oda hanem más okból. Érdekli a tábor, arra van pénzük, az van közel...

Ha egy fikarcnyit is érdekelnéd simán haverilag is akkor írt volna, hogy figyu peti x és y közt a városban leszek van kedved talizni?

De ha hónapok óta nem is válaszol felejtsd el, ne zaklasd ne irkálj neki.

2019. júl. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem válaszol, leépítette a kapcsolatotokat. Ez nem elég egyértelmű?
2019. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én értem de attól még válaszolhatott volna. Persze, hogy nem miattam van itt ez egyértelmű volt mikor kijelentette úgy is lesz más barátnőm.


Röhej de ő volt az első lány akivel megöltük egymást stb. Elmúlt de van bennem egy üresség, hogy ennek nem így kellett volna véget érnie.

2019. júl. 10. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!