Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az gaz szerinted ha egy...

Az gaz szerinted ha egy emberen több stílusú tetoválás van?

Figyelt kérdés
Pl. Van realisztikus meg van olyan dotwork meg virágos mandala?
2021. aug. 17. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem, de ne menjen át betegesbe. De ez csak saját vélemény, mindenkinek más. Bár nem sok minden gáz (csak inkább tini korba).
2021. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert nekem felül a karomon van egy realisztikus tetoválásom és már régóta ki gondoltam mit szeretnék, de az a minta nem realisztikus stílusban tetszik, hanem olyan mint amilyenben ezek a virágos- mandala tetoválások készülnek.
2021. aug. 17. 15:30
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem gáz, csak ne legyen sok és beteges. Lány vagy vagy fiú (virág miatt kérdezem).
2021. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egymas mellett nagyon eltero stilus furan mutat esetleg akkor nem, ha ugyan az a tema es igy egybeolvad, ertelmezheto. Ha mas temakor akkor ne egy testreszre keruljon. Egyik kar masik.lab hat barmi
2021. aug. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, viszont szerintem minél több tetoválása van alapvetően valakinek, annál kevésbé tűnik vonzónak, intelligensnek. Bár én elég konzervatív vagyok, viszont sokkal több olyan emberen látok tetoválást, aki valamilyen alacsonyabb társasalmi réteghez tartozik, és hajlamos rossz döntéseket hozni az életben.
2021. aug. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen,gáz.
2021. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!