Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A dél-koreaiak milyen emberek?

A dél-koreaiak milyen emberek?

Figyelt kérdés
Van ahol csupa rosszakat írnak róluk, máshol meg jókat.Most akkor mi az igaz? Aki ismer dél-koreaiakat, mi a tapasztalata? Leginkább a fiatalok érdekelnek, fiúk, lányok is.

2021. aug. 18. 21:00
 1/6 A kérdező kommentje:
És barátkozni mennyire lehet velük? Mennyire elfogadóak valünk szrremben, ha mi azok vagyunk velük. És mennyire furcsállanak minket? ( kinézet )
2021. aug. 18. 21:01
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet általánosítani egy nemzetet. Vannak köztük rasszisták és felszínesek, ugyanakkor vannak köztük olyanok akik nyitottak a világra és szorgalmasak.
2021. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van millió youtube videó erről, keress rá azokra.
2021. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Nekem sok koreai barátom van. Nyilván ők azok közé tartoznak, akik nyitottak, ha már egy külföldivel barátkoznak. Szerintük a fiatalok többsége elég nyitott. Egyre nyitottabbak ott is az emberek. Kíváncsiak más kultúrákra, de azért érezhető a különbség. Még úgy is elég tartózkodóak, hogy nyitnak más felé. Inkább nekem kellett kezdeményezni, főleg a lány barátaimnál. :D
2021. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%

Zárkózottak, nehezen barátkoznak, fontos nekik a külső, a divat, a smink. k

Képet küldenek az aznapi főztjükről, nem szeretik a fizikai kontaktust, nem beszélnek az érzelmeikről és lenézik a ducikat. Nekem ez a tapasztalatom, 4 internetes barátkozás alapján.

Mindenhol kerestem koreaiakat, mivel az országukkal kapcsolatban minden érdekel, de csak olyanokat tálaltam, akik nem tudnak magyarul.

Mindig angolul beszélni nekem meg fárasztó.

Ti hol találtatok olyanokat, akik tudnak magyarul?

2021. aug. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem aranyosak es nyitottak (nem mindenki termeszetesen). Koreaban elek. A barataim imadnivaloak es nyitottak. Van, hogy az utcan is megallitanak vagy csak random helyen elkezdenek velem beszelgetni.

De mint mondtam, nem mindenki ilyen. Vannak akik nem szeretnek nyitni masok fele egyaltalan.

Nem neznek furcsanak a kinezetunk miatt egyaltalan. Nem igazan erdekli oket oszinten szolva. Marmint az, hogy milyen europai vonasaink vannak. A divat es stb viszont valoban erdekli oket de tobbnyire a koreai divat erdekli oket nem a nyugati.


24/N

2021. aug. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!