Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz sok alkoholista...

Mitől lesz sok alkoholista embereknek beesett arca?

Figyelt kérdés
A legtöbb, több tíz éve alkoholista ismerősömnek az orcái alatt beesett arca van, férfiaknak, nőknek egyaránt. Olyan, mintha eltűnt volna a zsírszövet az arcukról. Ez mitől alakul ki?

2021. aug. 18. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Manapság, egyre gonoszabbak az emberek. Sok irigykedő, rosszindulatú ember képezi a társadalom jelentős részét, nem is csodálom, hogy az emberek keresnek maguknak olyan elfoglaltságot, amitől a boldogságot várhatják, de azzal nem számítanak, hogy kevesebb kalóriával kell majd számolni a napjaik során. Mikor rosszindulatú gondolatod támad a másik felé, akkor többször kell megfontolnod a döntésed, mert csak magadat égeted vele…
2021. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel általában soványak. Kevesebb testzsír -> beesett arc


Nem tűnik el csak úgy mágikusan az arcról a zsír a piától.

2021. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1es ezt nagyon nem értem hogy jön a témához xd
2021. aug. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam már püffedt arcú alkoholistát is. A drogosok a nagyon beesettek inkább.
2021. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem is inkább a püffedt, vizesedett arc a jellemző alkeszeknél. Nagybátyám, mamám, annak testvére alkoholisták, és nincs beesett arcuk.
2021. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, a puffedt arc jellemzobb. Amugy ha pusztul a test, a lelek meg szinten, akkor megis, miert furcsa, hogy egyre betegebben neznek ki? Belul plane.
2021. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem írta még senki azt az egyszerű tényt egyébként, hogy ha valaki alkesz, akkor bizony az evést hanyagolja. Csak iszik, iszik és iszik. Mivel a rengeteg pia adott esetben eltelíti, nem lesz annyira éhes meg részegen amúgy sem feltétlenül az evésen jár az esze. Észre sem veszi, hogy éhes.

Én alkalmi alkoholfogyasztó vagyok, mint minden nem-függő ember. Azt veszem észre, hogy jelentkeznek a klasszikus tünetek: az alkohol dehidratál, érzem, hogy kiszáradok tőle másnap. Émelygés, hányás, úgy érzem magam, mint akinek bombát robbantottak a testében, vízháztartás felborul, étkezés is felborul. Fejfájás is felléphet, de épp nálam az nem szokott.

Akinek alkoholfogyasztás hatására nincsenek meg ezek a tünetei, annak rossz hírem van, ugyanis "következmények" nélkül sokkal könnyebb alkoholistává válni. Illetve a másik oldal, amikor valaki ezeken már túllendült és nem reagál így a szervezete, mert annyira megszokta a piát.

2021. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!