Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék behízelgő,...

Hogyan lehetnék behízelgő, simulékony ember a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Van valamilyen könyv erről? Mindig bólogatni kell a főnöknek? Mindenkivel haverkodni? Vagy összeállni az "erősekkel" a gyengével szemben? Komolyan kérdezem. Köszi!

#munkahely #behízelgés
2021. aug. 19. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Így csak egy manipulatív, másokat hátba szúró ember leszel.
2021. aug. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok másokat hátba szúrni, másra gondoltam. Nem tudom, hogy a behízelgő emberek hogy csinálják azt, amit csinálnak.
2021. aug. 19. 15:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember jellemtelen, ne tanuld meg.
2021. aug. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Legyél jó hallgatóság, szinte mindenben érts egyet, nevess a hülye vicceiken.
2021. aug. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenki seggnyaló, arra születni kell.
2021. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért akarsz patkány lenni?
2021. aug. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem patkány akarok lenni, kár is ezt belelátni. Sokat, keményen dolgozó ember vagyok, de a csendesebb típus. Nem bratyizok, nem nyalok senkinek, már csak azért sem, mert nem tudok egyszerre hízelegni és dolgozni. Nem vagyok morcos vagy ilyesmi. Nem ez az első munkahelyem, ahol a jó és eredményes munka nem elég. Objektív szempontok szerint is jobban dolgozom, mint azok, akiket ajnároznak és előléptetnek. Szeretnék változtatni, nem tudom ez az ország sajátossága-e, de itt nem jól dolgozni kell, hanem haverkodni.
2021. aug. 20. 16:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindig azt mondták, hogy az erkölcsi győzelemmel kitörölhetem a hátsómat. Nem baj, ettől még nem fogok megváltozni és olyan lenni amilyen nem akarok.

Sose sajnáld, hogy nem vagy olyan.

2021. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na, ez így már értelmesebb. És igazad van. Nekem ettől felfordul a gyomrom, de inkább váltok x időnként munkahelyet, mint hogy úgy viselkedjek, ami nem én vagyok. Abban ugyanúgy tönkremennék.

Fogalmam sincs, hogy ez mennyire/hogyan tanulható, de ha meghallgatsz egy tanácsot: kétszer is gondold meg, hogy miért "adod el a lelked".

2021. aug. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9# Az utolsó mondatodban van az igazság:)
2021. aug. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!