Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó dolog ha az ember „kiáll“...

Jó dolog ha az ember „kiáll“ magáért egy munkahelyen, ha emiatt másnap kirúgják?

Figyelt kérdés

Több havi kifizetetlen túlórapénz lógott a levegőben, és a cég részéről csak az üres ígéretek.

A fickó bement a főnökhöz és közölte na akkor mától túlóra nyista, de egy perc se, majd ha egy összegben megkapja az összes elmaradást, majd akkor lehet beszélni túlóráról.

Kiállt magáért.

Még aznap kézébe kapta a felmondását.A túlórapénzt azt nem, nem is fogja.


Se pénz se állás. De kiállt magáért.

Megérte?


2021. júl. 26. 12:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Személyiség kérdése. Én anno másért álltam ki, elbocsájtottak.

MEGÉRTE, két okból is! Az első, hogy utána rendezve lett az a dolog, amit nehezményeztem, illetve az erkölcsi győzelem az enyém volt! :)

2021. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%

Felnyomja a céget az meg aztán fizethet.

Megéri egyébként.

2021. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

"Felnyomja a céget az meg aztán fizethet"


persze. a mesében. Ébredjünk fel...

2021. júl. 26. 13:02
 4/29 anonim ***** válasza:
86%

Attól függ, neki megérte-e. Ha nem volt tétje, akkor igen.


A cég viszont max vállat rántott, úgy van vele, hogy majd jön más balek. Őket nem érdekli, biztosan nem jártak rosszul, ha ennyire könnyen megváltak az embertől.


Szóval, ha innen nézzük, akkor nem érte meg, mert nem cseszett ki senkivel, márpedig a virtusnak az a lényege, hogy a kihívó fél győzzön.

2021. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen helyen dolgozzon a halál, jól tette. Én is kiállok magamért és igen, megéri. A te sunyi, gyáva fajtádnál mindenképp jobb.. Inkább rúgjanak ki, minthogy olyan takonygerincűvé váljak mint te, akinek semmi se jó, állandóan panaszkodik és felháborodik, de csak a pofája jár és ha arra kerül sor akkor lapít mint szar a fűben.
2021. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Ébredj fel te apukám, keményen megvágják a céget.
2021. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Majd az idő dönti el egyénileg mennyire érte meg, a mai fogyasztói társadalom nem nagyon értékeli ezt, ahol az emberek nagy részének van valami hitele...persze ha bejön az ilyen "értékelik", irigylik ha meg nem lenézik meg kibészilek...
2021. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

"Inkább rúgjanak ki, minthogy olyan takonygerincűvé váljak mint te, "


De a gerincre meg a kiállásra nem adnak ám kenyeret a boltban na itt a gond!!

Döngethetem én a mellem mint a gorilla, de abból nem lesz befizetve a villanyszámla!!


Valamint ahogy írták a cég az egészt igazából magasból leszarja.

A magáért kiálló dolgozó azt hitte most majd jól befenyítette a céget. de a cég leszarja. 1 ember mínusz kész kit érdekel, jövő hétre szereznek helyette 10 másikat.

Leszarják.

Na itt a gond.

2021. júl. 26. 13:06
 9/29 anonim ***** válasza:
#"kibeszélik"
2021. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

" keményen megvágják a céget."


Persze világos,azért működik ez a cég 1991 óta (igen, azóta) lopva csalva hazudva mert annyira keményen megvágták mindig is a csalásokért.

Világos.

Elmondom hogy a 2000-es évek "hőskorában" a cégnek volt vagy 40-50 alkalmazottja és abból tán 2-3 irodista volt bejelentve. A többi fekete.


Az is nagyon keményen büntetődött ugye?

2021. júl. 26. 13:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!