Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogos volt ez a biztonsági őrtől?

Jogos volt ez a biztonsági őrtől?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeség és nem kéne vele foglalkoznom de azért leírom, mert így mégis kiadom magamból. Szóval ma plázában voltam a barátnőmmel és a nap vége fele már mikor egy drogériában voltunk, kezdtem rosszul lenni mivel elég sokat járkáltunk meg álltunk amit nem igen bírok. Elkezdtem kicsit szédülni és már káprázott minden de időben kapcsoltam, barátnőm is mondta hogy menjek ki kicsit és üljek valahova. Nos mivel az egész plázában sehol nem láttam padot amúgy óriási pláza.., a boltbal szemben volt egy fal, ott volt még valaki, oda mentem mivel ott lehet neki támaszkodni és az is segít kicsit, majd oda leguggoltam még csak nem is ültem. Kezdemben volt szatyor meg a mobilom is így nem néztem ki ígénytelenül sőt látszott is hogy vásároltam. Jött egy biztonsági őr és kérte álljak fel, szó szerint így majd mondta hogy ha leszeretne ülni a kajás részlegnél van pad ami hát jó messze volt onnan én meg nem akartam bajt felálltam de már jobb lett. Épp hogy csak pár percet guggoltam. Nem értettem miért baj az ha leguggoltam kicsit, néhányan néztek persze mikor elmentek mellettem de muszáj volt kicsit "leülnöm". Szerintetek mi rossz volt ezen, hogy pár percre szuszantottam egy plázába? Tényleg csak pár perc volt..már nem akartam neki mondtani hogy szédülök és kicsit hagyjon de kicsit zokon vettem, persze lehet ez ott szabály hogy nem lehet ülni a padlón mikor konkrétan guggoltam..Barátnőm is kérdezte, hogy megijedtél tőle? Hát kicsit igen mivel úgy oda jött hozzám...Sajnos nehezen felejtek és ilyesmi bennem marad úgy, hogy jobban figyelek ezekre mint egy boltban megvádoltak, hogy loptam mikor nem és olyan megalázó helyzetben voltam, de ez még a a legkisebb gond. Sima farmer, meg egy szép pólóban voltam szóval nem voltam valami csöves kinézet :D...bocs ha hosszú lett, de máshogy nem tudtam rövidebbre..Fura eset az biztos.22L vagyok ha ez számít valamit. Légyszi nem kérek rosszindulatú válaszokat, ez az eset elég volt mára inkább mit gondoltok erről, veletek is volt hasonló?

2021. aug. 19. 22:49
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
10.Pont hogy a vásárlókat nem zavartam mert az üzleten kívül voltam, tehát a folyosós részen (nem tudom hogy mondják) :D szóval nem hiszem hogy bárkit zavarhattam mert mindenki elfért tőlem, próbáltam észrevétlen lenni. De igen egy kis elézést vagy valami jól esett volna így igaz hogy a hanglejtés sokat dob rajta. Miket tudtok.:D Legtöbbször épp a földet néztem, vagy a mobilomat matattam. De legközelebb ilyenekre is ügyelek hogy ne nézzek gyanúsan :D
2021. aug. 19. 23:34
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak segíteni akart.Én ismerek olyan biztonsági őrt, aki megmentett egy vásárlót, aki szívrohamot kapott a bolt közepén. Megkezdte az újraélesztést amíg kiérkeztek a mentők.Ha ezt nem tette volna, a mentők szerint nem élt volna túl szegény vásárló.Nem mindenki bunkó és rosszindulatú.
2021. aug. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
12.igen, de ilyenkor nem gondolok sajos arra, hogy segíteni akart úgy hogy lekezelő hangnemmel kezd, de van benne valami. Persze ott nem agyaltam túl mint itt. Simén felálltam, megköszöntem és ő is elment.:)
2021. aug. 19. 23:37
 14/33 A kérdező kommentje:
Remélem azért a biztonsági őr nem gyakorizik és épp rátalált erre a kérdésre :D..
2021. aug. 19. 23:41
 15/33 anonim ***** válasza:
57%

10-es vagyok. Reméljük nem lesz rá szükség :) Máskor azonban jelezd, hogy nem érzed jól magad, és talán előbújik az egyenruha alól az ember, aki a hónod alá nyúl, és elkísér a padig.

S hogy ne maradjon meg ez a plázás dolog, valami rossz emlékként, javaslom amint teheted menj vissza, és lepd meg magadat valami kis aprósággal :D

2021. aug. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

15.Köszönöm :)

Amúgy a lopásos dolog na az maradt meg mint rossz emlék de csak idő kellett és már elfelejtettem azt is, sőt már félelem nélkül megyek boltokba, ehhez is max kis idő kell azt viszlát negatív gondolatok.:D Amúgy oda lehet nem mennék vissza, mert rohadt messze van tőlem és egyedül a barátnőm vett rá de na elmúlt.

2021. aug. 19. 23:50
 17/33 A kérdező kommentje:
Még arra is gondoltam, hogy lehet ilyen kéregetőnek gondolt aki tudjátok pénz kunyerál és közben vagy térdel, vagy minden fura pózban van. Bár gondolom ezt csak leszűrte, hogy nem mivel 2 energiaital meg csipsz volt nálam és egy újszerű teló :D..vicces miket gondolok néha.
2021. aug. 20. 02:33
 18/33 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy kéregetőnek hitt. Írtad hogy nem néztél ki igénytelenül. Talán valami durvábbat gondolhatott... Nem lehet hogy talán drogosnak, vagy ittasnak nézett? Ez megmagyarázná a fellépését, amitől kissé megijedtél. Empátia biztos nem sok szorult belé.

Pár nappal ezelőtt egy gyengén látó nőt vegzált egy géniusz biztis, ráordított, hogy takarodjon ki az egyik áruházból. Persze a csaj megírta a sztorit, amit a média felkapott. A fejesek nem győztek elnézést kérni a biztonsági őr viselkedése miatt, ígéretet tettek a változásra, amit érzékenyítéssel kezdenének. A nő akivel megesett, véletlenül érzékenyítést oktat embereknek, szóval hozhat változást egyesek viselkedésében.

Bár szerintem vannak menthetetlenül bunkó egyedek.

2021. aug. 20. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

18.jujj ezekbe már nem is gondolok bele :D.

de amúgy tényleg igényes voltam, szép sötét farmer nadrág, mintás csinos póló. de lehet itt tényleg csak segíteni akart, mivel ha ilyen kétesnek gondolt akkor elküldtött volna a francba de úgy viszonylag semleges volt.

Bár akkor igaz hulla fáradt voltam és bármit lehet kinézni belőlem.:)

2021. aug. 20. 03:07
 20/33 anonim ***** válasza:
64%
Arra már nem is akarok célozni, hogy lehetséges kisebbségnek nézett, aki a bolt körül lézeng. Vagy csak egy tapló paraszt volt, akit téves munkaköri elvárások nem engednek emberi viselkedést produkálni.
2021. aug. 20. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!