Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Próba idő alatt felmondtam...

Próba idő alatt felmondtam egy "fegyveres biztonsági őri" melót. Minden rendbe zajlott, viszont a szolgálati ruha elszámolásnál, nem vettek vissza mindent mondván h az már használt. Mennyire jogos ez?

Figyelt kérdés
Aztán kijött egy közel 30 ezer ft-os ruha pénz, amit ha minden igaz levonnak majd a bérből.Próba időnek nem arról kéne szolni, hogy függetlneül bármitől felmondhatok? Azért 30 ezret azért kiadnom, amit soha életembe nem fogok már használni, (hozzá teszem semmi baja) csak azért mert használt, elég luxus.

2013. jún. 18. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez valami köcsögkapitalista cég lehet. Nem tudom milyen jogcímen kötelez ilyesmire? Én írásban fordulnék a felettesekhez, hogy vissza akarom szolgáltatni az eszközt. Illetve megnézném a szerződésben, hogy próbaidőre és utánnára is van-e jogcím, hogy pénzezned kelljen?
2013. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a legtöbb munkáltató megszokta, hogy bármit megtehet.
2013. jún. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!