Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jogos ez így? Be akartam ma...

Jogos ez így? Be akartam ma menni a media marktba vásárolni és a biztonsági őr azt mondta, hogy ha nem mutatok személyit, hogy elmúltam (ha jól emlékszem) 14, akkor nem enged be.

Figyelt kérdés
Pont nem volt nálam semilyen irat, így végül nem engedett be. Teljesen normális kinézetű magyar ember vagyok akiből még azt sem lehet szerintem kinézni, hogy lopna.
2017. jan. 6. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Mivel nincs kiirva a boltra hogy korhataros pl mint a cigiboltokon addig be mehetsz, plane hogy szulok is mennek kisgyerekkel is.pl birosagra nem lehet bevinni gyereket.

Igazoltatni meg rendornek van csak joga

A biztonsagi orok altalaban kisebbsegi komplexusosak ahogy nemely buszsofor is. Ha egy kis hatalmat is kapnak ill ellenorzesre jogosultak akkor primitiven visszaelnek vele mert primitivek.

2017. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Kamu.
2017. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

A pláza ásza! :-)

Nem biztonsági őrök ezek, hanem lényegében portások. Annyi jogkörük van, mint a Szabó bakternek!

2017. jan. 7. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
57%
Teljesen reálisnak tartom, hogy pl házirendben szabályozzák, hogy kiskorú nem tartüzkodhat az áruház területén felügyelet nélkül. Ettől még nem lesz korhatáros, és nem kell kiírni sem (azaz a házirendet elérhető helyre ki kell tenni).
2017. jan. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!