Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, lenézitek azokat a...

Nők, lenézitek azokat a férfiakat, akiknek nincs diplomájuk?

Figyelt kérdés

2021. aug. 20. 13:03
A kérdező szavazást indított:
Diplomás vagyok, lenézem.
Nincs diplomám, lenézem.
Diplomás vagyok, nem nézem le.
Nincs diplomám, nem nézem le.
52 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%
Igen, lenézik.
2021. aug. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ha gazdag akkor nem, ismerek olyat aki diploma nélkül többet keres mint egy nagy értelmiségi.
2021. aug. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Nekem diplomás nem kéne.
2021. aug. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem nézem le őket. A diploma nem garancia arra, hogy értelmes is az ember. Nemcsak diplomás lehet okos. Ezt tapasztaltam. A tv-ben is láttam, hogy a Legyen Ön is milliomosban nem vezérigazgatók, mérnökök, jogászok és hasonlók kaszáltak, hanem egy postás. Anyumnak sincs diplomája, mégis sok diplomás elbújhatna mellette, mert rengeteget olvas és logikai feladványokkal játszik, mint pl. sudoku.
2021. aug. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%

Nem, de ha mutatja a "nem diplomás" jellemvonásokat, úgy kivágom, hogy a szemem sem rebben:


-Folyamatosan emiatt nyivákol nekem, mert hogy őt ez zavarja

-Nem áll mellettem, nem örül neki, ha én olyasmivel foglalkozom, ami a szakmám kapcsán vagy értelmiségi körökben megszokott (továbbtanulok, kutatok, olvasok, szellemileg igényem van komplex dolgokra az életemben)

-Folyamatosan azzal jön, hogy egy kamionsofőr vagy egy mosogató is keres annyit, amennyit én vagy bármilyen hasonló módon leszól, holott nem a pénzért lettem diplomás

-Kollektívan utálja vagy lenézi ezt a réteget és a barátaim előtt is tolja a kliséket arról, hogy mennyire nem számít a papír meg mennyire fölösleges ezzel vesződni

-Ő maga szellemileg minimalista, lerí róla, hogy egyszerű ember, esetleg utálja a munkáját, nem "fogyaszt" olyan tartalmakat, amik kicsit elmésebbek és nem tájékozódik a világról megfelelő, megbízható forrásból.


Ha ez nincs, akkor minden oké. De sajnos 99%-ban valamelyik jelen van, ha nem mindegyik és inkább ezek miatt tartok olyannal kezdeni, aki alulképzettebb (nem egyetemi szinten belül, hanem az alatt főleg)

2021. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem nézek le senkit emiatt. Én diplomás vagyok, párom nem. A sokszorosát kapja az én fizetésemnek. Így visszagondolva ha újra 18 lennék, inkább valami szakmát tanulnék.

N

2021. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem nézem le, de kicsi eséllyel illünk össze. De nem azért nem jövök össze valakivel, mert lenézem, hanem mert mások a prioritásaink.
2021. aug. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A lepontozást elnézve sajnos úgy néz ki, tényleg nincs ezek nélkül a dolgok nélkül nem diplomás
2021. aug. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha van elég önbizalma ezt a helyzetet elviselni, akkor nincs gond. De volt olyan, aki állandóan azt akarta bebizonyítani, hogy én milyen h.lye vagyok. Szét is váltak útjaink, nem miattam.
2021. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Pont lekakkantom :D
2021. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!