Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni ha lányok a...

Mit lehet tenni ha lányok a bántalmazók?

Figyelt kérdés

Ugye klasszikus beidegződés hogy a lányok megüthetik a fiúkat, a fiúk viszont nem üthetnek lányt még önvédelemből se. Ezt a lányok ki is használják és engem ha valami lány piszkál nem tudom mit tegyek. Ugyan olyan szarul esik mintha titeket lányokat bánt egy fiú. Ez miért van így a társadalomba hogy ezt észre se vesszük?

Full random oda jött hozzám az utcán egy csaj este és elkezdett beszólogatni. De ha bármit is tennék ilyen helyzetbe egyből rács mögött találnám magam.



2021. aug. 20. 17:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Vissza kell pofázni. Azt még talán lehet.
2021. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Szólogass vissza neki, és ha megüt megfogod a karját és megkéred hogy fejezze be..nagyon mást nem tudsz tenni..
2021. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Vedd el feleségül,és otthon ütheted nyugodtan.Azt mar tűrni szokták.
2021. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
3-as: Ez kegyetlen volt, de tetszik.
2021. aug. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%

Ha nem tudsz visszaszólni, és megvédeni magadat a szavaiddal, akkor ez van, megérdemled.


Nem lehet sajnos elvárni, hogy a társadalom teljes egésze civilizáltan viselkedjen, szval mindig lesz pár s..ggfej, de ha ez a csaj szavakkal támad, neked meg erre az a reakciód, hogy miért nem vághatod a fejét a betonba, akkor ne kérj szánalmat.


Késői tini/korai felnőtt éveimben sokat jártam el este otthonról, és nem egyszer előfordult, hogy férfiak ugattak be ugyanígy nekem.

Hátrányos helyzetnek tartod, hogy a férfiak nem verhetik le a nőket, ha azok szemtelenkednek, de nőként ilyen opciód egyáltalán nincs is férfiakkal szemben. Sőt. Akkor úgy kell kezelni a feléd irányuló pofázásokat, hogy nehogy még neked is jöjjenek.


Meg lehet oldani szóval; meg kell oldani szóval.

Ha meg tettlegességig fajul a dolog, akkor konkrétan senki sem mondja, hogy nem védheted meg magad. Mindig féregségnek érzem, amikor azzal jön valaki, hogy az önvédelem sem megengedett, mert ez a hozzáállás nem létezik a való életben, és úgy érződik, hogy csak még inkább áldozatnak akarjátok beállítani magatokat.

Ha veszélyben vagy, megvédheted magad.

Csak annyi, hogy ilyenkor az önvédelem célja az, hogy el tudj menekülni, nem pedig az, hogy minél több fogát kiverd a nőnek, és addig verd, amíg a sürgősségire nem kell vinni.

2021. aug. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Figyelj megütni nem akarom nem vagyok olyan, azt csak külön írtam hogy milyen szép társadalmi dogma hogy a férfi nem védeheti meg magát akkor se ha késsel támad egy nő.


Nem vagyok olyan jó beszédben hogy leoltsam szóban őket sajnos:(

Általaban túlbeszélnek

2021. aug. 20. 17:58
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Azért elég nehéz elhinni hogy az utcán random idegen nők letámadnak meg beszólogatnak neked.
2021. aug. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Hát tanulj meg szóban kiállni magadért. Az élet más területén is be fognak még neked szólogatni, az nem megoldás, hogy elkezdesz verekedni.
2021. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De akkor mit mondjak, ha egyszerüen túlbeszélnek? Kezdjem el én is sértegetni?
2021. aug. 20. 18:02
 10/17 anonim ***** válasza:
40%
ma 17:56 3-as: Ez kegyetlen volt, de tetszik---Örülök ha tetszik :)
2021. aug. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!