Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek okoztad a legnagyobb...

Molnarmarcell21 kérdése:

Kinek okoztad a legnagyobb fájdalmat?

Figyelt kérdés

Nyilván olyannak kellett, aki közel állt hozzád vagy szeretett volna közelebbi viszonyt veled.


Akarva-akaratlanul, mert nem viszonoztad, megcsaltad, átverted, esetleg a semmit vette magára túlreagálva (szerinted).


Neked talán nem is jelentett semmit, talán nem is sejted, hogy akkor, anyukádnak mekkora fájdalmat okoztál vagy annak a lánynak, akire rá se néztél, ő viszont titokban odavan érted. Az idegesítő szomszédnak, aki minden nap becsengetett hozzád valamivel, mert nagyon vágyott a barátságodra, de te a hátad közepére sem kívántad.


2021. aug. 20. 17:39
A kérdező szavazást indított:
szerelmemnek / aki szerelmes volt belém
szülőnek
testvérnek
barátnak
21 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
A csaladomnak.Azzal,hogy megszulettem es nem haltam meg mar ott helyben a bolcsoben!
2021. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
magamnak
2021. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyesekben kissé erős az önvád... Javaslom, ha még nem késő, próbáljuk meg rendezni a sérelmeket. Részemről sajnos már nem lehet, de ettől a kérdéstől is előjön az érzés, hogy nem voltam olyan jó gyermeke a szüleimnek, mint amilyennek kellett volna lennem.

Sokszor voltam idegesítő, bántó, lázadó és nem törődöm.

Bár jóvá tehettem volna...

2021. aug. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szülőknek főleg, nem olyan életet éltem, amit szerettek volna, függő lettem, átvertem őket sokszor ilyenek. De nem tartozok nekik semmivel, ha nem így viszonyultak volna hozzám, én se így hozzájuk.
2021. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!