Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék kitartó?

Hogyan lehetnék kitartó?

Figyelt kérdés

Az van, hogy akármit is csinálok, megunom, vagy nem lesz kedvem hozzá és feladom. Így van a rajzolással velem, van hozzá tehetségem, de egyszerűen semmi se vesz rá, hogy ha nincs motivációm. Vagy akár a gitározás, kockahas kialakítás. konditerem, küzdősport, meditáció... Olyan más szinten lennék már, nagyon gyenge vagyok mentálisan. Van egy kicsi beszédhibám is, de néha rá veszem magam, néha meg nehezen, az ami a legfontosabb számomra hanyagolom. Nagyon lúzer vagyok ez miatt mert nem tudok semmit se véghez vinni.


Tudnátok valamilyen tanácsod adni vagy valami? Mert szeretném kihozni magamból a legjobbat igazából, akár ha tanulás vagy valami, de muszáj nagyon.



19 F



2021. aug. 20. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Én igyan így voltam vele.

Akárhányszor kezdtem el edzeni mindig abba hagytam. És minden mást is.

Sokan elhagytak. Mostmár olyan szinten vagyok, hogy egy isten leszek bármi legyen. Saját cégem lesz hamarosan mert mar készülnek a termékeim. Több hónapja kimegyek edzeni és futni. Egyszerűen az az érzés eltűnik, hogy abba hagyjam a sportot. Mintha ki cserélődtem volna. konkrétan már most is főnyeremény vagyok, de a legjobb akarok lenni és nem állok meg.


Ha egy dolgot kéne mondanom, hogyan változ meg, azt mondanám, hogy: Találd meg álmaid nőjét aki ott fog hagyni egy szarkupacér miután azt mondta neked, hogy szeret.

Ezután pedig pakold oda magad és ne legyél búza. Azért, hogy többet ne hagyjanak el, legyél olyan akit nem akarnak elhagyni. Mert csak vesztenek azzal ha ott hagynak.


Mindenképpen valami érzelmi hatás kell hozzá. Vagy pedig nagyon komoly elhatározás. De ez gondolom nincs.

2021. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

" Azért, hogy többet ne hagyjanak el, legyél olyan akit nem akarnak elhagyni."


Ez motiváló, megjegyzem ^.^


Köszi szépen, és sajnálom a nő miatt... De ez indított téged el idáig, szóval sok sikert a céghez ^_~

2021. aug. 20. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

Köszi :3

Igen igen rengeteg dologban változtam miatta és ezt neki is köszönöm :D

A mostani tudásommal már máskép alakult volna vele. De majd másnál. ^^

2021. aug. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!