Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék kitartó? Van...

Hogy lehetnék kitartó? Van valami bevált módszer rá?

Figyelt kérdés
Ma reggelire (vagyishogy 10 után) ettem egy tál fittnes műzlit,meg pár szem felkockázott gyümölcsöt. Kb 14:30 körül natúr csirkét és uborka karikákat ebédeltem,és azt hittem sikerülni fog ma vacsira valami könnyű gyümölcsöt vagy jogurtot enni,de ekkor kinyitottam a szekrényt és láttam h van egy zacskó vajas popcorn,na gyorsan kipattogtattam és mind megettem,aztán még ettem anyám túrós réteséből is ami olyan istenien illatozott....egyszerűen nem vagyok képes megállni h ne egyek!Ha az anyám pedig ilyen finomságokat csinál,akkor aztán tuti veszett ügy a diéta...Ti h tartsátok be? 22/L
2009. jún. 25. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Hőeőeee? Hát, akaraterő kérdése az egész, illetve nem szabad túl drasztikusan "életmódot váltani". Mert annak az ilyen félrezabálás lesz a vége. Szépen, fokozatosan kell lecserélni az egészségtelen dolgokat az egészségesekre. Példa. Először csak egyél vékonyabb szelet kenyeret, szokj rá hogy mindig eszel a felvágotthoz paradicsomot. Aztán vegyél WASA-t, kend meg a kedvenc vajkrémeddel, és úgy edd a felvágottat, utána hagyd el a vajkrémet/margarint is. A húsok közé finoman vezesd be a csirkemellet, halat; először mehet krumplis körettel, aztán rizi-bizivel, aztán sima rizzsel. A lényeg a lassú fokozatos váltás!


A másik dolog, hogy kell lennie egy _jól elképzelt_ célodnak, amit szeretnél, hogy elérj. Mivel a saját gondolataiddal irányítod a világot és magadat, ezért el kell érned, hogy a tudatalattid elhiggye, hogy te egy vékonyabb személy vagy. Tehát vizualizálnod kell. Válassz ki egy képet, akire hasonlítani szeretnél, és tedd ki a hűtőre! Minden kajáláskor, mindig, amikor a hűtőhöz mész, eszedbe fog jutni, hogy ez a te célod. Ezt mindig tudatosítanod is kell. Reggel-este 10 percet szánj rá, hogy erősen vizualizáld, hogyan is akarsz kinézni. Egy idő után a gondolataid megváltoznak, és ez által a tested is meg fog változni, mivel képes leszel a diétád betartására. Ez egy szimpla, de nagyon erős agykontroll technika.

2009. jún. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!Rendben ezt megpróbálom! Az az igazság h a halon és a csirke húson kívül más húst nem fogyasztok,szóvala disznó,marha...stb nem jönnek be nekem. Általában szoktam zöldséget fogyasztani,csak ezek a nasik amik borzasztóan kikészítenek....az egyik pillanatban azt érzem h fú de jól balaktam és ekkor meglátom a rétest...és vége

lehet csak önkontrol kérdése...köszönöm a segítséged!

2009. jún. 25. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szoktam megállni hogy este ne kajáljak be anyum sütijeiből,hogy arra gondolok,hogy ha ezt most megeszem,rám rakódik. De ha holnap reggel eszem,akkor az pont jó mert energiát ad meg le is dolgozom ha mondjuk segítek otthon a főzésben vagy takarítok + még a napi tornám. Remélem sikerül a diétád,sok sikert és akaraterőt! :)

14/L

2009. jún. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én úgy csinálom, hogy vettem egy pár mérettel kisebb ruhát. így ha rám törne az éhség, eszembe jut a nadrág, ami csak akkor lesz jó, ha nem zabálom tele magam =)

vmint az is használ, hogy mindenkinek elmeséltem, hogy én most fogyókúrázok, és le fogok fogyni 15 kilót =)

2009. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ mostmár tuti lekell fogynom! A pasim azt mondta h biztos nem fogok tudni lefogyni mert az anyum is ilyen tipus!+h így vagyok neki tökéletes....de akkor is!Kerestem egy csomó képet olyan csajokról akikre hasonlítani szeretnék alkatban,a sütiket is meg a csipszet is kihagytam,és ruha is van amit szeretnék magamon látni....köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 28. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!