Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, inkább élnétek egy...

Férfiak, inkább élnétek egy csúnyácska nővel kapcsolatban, vagy lennétek szinglik?

Figyelt kérdés

2021. aug. 20. 22:31
A kérdező szavazást indított:
Maradnék szingli
Kapcsolatban lennék, még ha nem is túl szép a lány
33 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Egész életembe?

A nő hogy bánna velem? Az a kérdés, mert ha szépen, és szeretne, akkor megszépülne:)

2021. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Inkább keresnék egy nekem tetsző szép nőt (szubjektív).
2021. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ami másnak csúnya az nekem sokszor tetszik. Kevés nő van akit a külseje alapján én elutasítanék. Személyiség viszont nagyon lényeges hogy milyen.
2021. aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Csak azért nem leszek senkivel együtt hogy ne maradjak szingli.

Szóval első opció.

Amúgy csúnya nő nincs, maximum számomra nem megfelelő.

Meg persze ezen felül van egy csomó dolog aminek passzolnia kell, összetett az egész.

2021. aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a vékony törékeny lányokat szeretem, vagyis csak azért hogy ne legyek egyedül, nem jönnék össze egy duci lánnyal.
2021. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen régi vágyam egy csúnyácska lány. Sokszor fel is teszem a kérdést magamban, hogy hol lehet ilyen lányokkal ismerkedni? Társkeresőn általában csak a 10-ből 6 feletti szép és a 2 alatti, csúnya lányokat látok, a 3-5 szinte teljes mértékben hiányzik, pedig mivel én sem vagyok külső szempontjából eleresztve, az átlagos/átlag alatti lányok talán azok, akik szóba állnának velem. Mert aki most jobbra húz, az vagy 2 alatti min. XXXL ruhamérettel, ami már nekem is sok (inkább maradok egyedül), vagy 6 feletti, amúgy mindkét csoport nyilván tévedésből. Eddig bárkire bármivel ráírtam, azonnal a szétválás gombot nyomta. Általánosítás ide vagy oda, de b@ssza meg az összes lány, csak a külső a fontos, egy rohadt kép alapján döntenek.
2021. aug. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Nem csúnyácska senki sem.

De ha lány tényleg szeret engem, megbecsül akkor mi akadálya lenne? 24/F 😊

2021. aug. 21. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Őszintén válaszolok.


Ez az adott "csúnyácska" lánytól függ.


Van egy szaktársnőm, aki külsőre egyáltalán nem az ideálom, illetve amikor megismertem, semmi különöset nem gondoltam róla, nem csavarta el a fejem, de nem is voltam rossz véleménnyel róla.


Aztán az online oktatás során megismertem (amennyire interneten lehet legalábbis), sokat dolgoztunk együtt, beszélgettünk, és hát megkedveltem. Gondolkodás nélkül elhívnám randizni. ... ha nem lenne barátja. 🤣🤣🤣


Ismerek egy ellenpéldát is, az előző munkahelyemen volt egy lány, aki külsőre nagyon közel volt az elképzelt "ideálomhoz", szép volt, de olyan mufurc volt, ráadásul vissza sem köszönt, hogy teljesen elment tőle a kedvem.


21F

2021. aug. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A csúnyácska lányokat nagyon meg tudja szépíteni a szerelem.

De nem mindegy az érdeklődése, a jelleme.

2021. aug. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
És ha megszépíti akkor az ember vele lesz a legboldogabb a világon! 😍
2021. aug. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!