Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnek az emberek...

Hogy lehetnek az emberek annyira elkényelmesedve, hogy képesek az első emeletre is lifttel menni ?

Figyelt kérdés
Felidegesít, mikor azt látom, hogy perceket vár valaki egy liftre, hogy utánna az első vagy a második emeletre menjen.

2021. aug. 22. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Mert sokak úgy gondolkodnak, hogy "Nekem ez jár".
2021. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Lehet rosszul van,fáj valamije vagy nehéz napja volt, elfáradt es nincs kedve felszenvedni magát a lépcsőn.. meg amúgyis ha van lift miért ne használhatná ha olyan kedve van?
2021. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Részvétem, ha téged az felidegesít, hogy ki hogyan közelíti meg a lakását :)
2021. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az semmi! Én a múltkor a földszintre mentem lifttel!
2021. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Talán fáj valamilye, mozgásában korlátozott, esetleg csak fáradt.

Egyébként nem tudom megérteni, hogy ilyenen, hogy lehet magad felidegesíteni?! Kit érdekel?! 😂

2021. aug. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

A kényelmi szolgáltatások azért vannak, hogy az ember kényelmét szolgálják.

Ezzel az erővel ne legyenek postaládák se, menjen mindenki be a leveléért a postára minden nap. De vízvezeték sem kell, ugorjon le mindenki a helyi tóhoz vízért. A teszkós virsli is felesleges, amikor csirkét is lehet tartani. Internet sem kell, vannak könyvtárak és közösségi házak.

Fejlődjünk vissza.

2021. aug. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Egészséges ember perceket vár az első emeletre menni? Nem életszerű. Tuti, valami gondja van. Fáj a lába, stb. Nem tudom, merre laksz, de az első emeletre max. babakocsival mennek fel nagy általánosságban.
2021. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kutya miatt megyunk lifttel.
2021. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy fáj a lába vagy beteg vagy fáradt, na meg kényelmi eszköz és erre is való, és megteheti. Én is lifttel mentem az elsőre pedig fiatal voltam 20 éves de úgy elfáradtam 24 órás szolgálat után hogy könnyebb volt mint felmászni
2021. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Lattam mar olyan hazat, ahol en sem mentem volna lepcson. Tuzvedelmi okokbol annyira eldugott, hozza a magyar kozbiztonsag.
2021. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!