Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 21eves vagyok, nincsenek...

21eves vagyok, nincsenek celjaim, állandóan parazok hogy ki néz az utcán, visszahúzódó vagyok, nem volt meg barátnőm, mivel kene kezdenem vagy mit kene tenni első körben? Dolgozni dolgozok bar nem olyant amit élvezek, utánna csak otthon pihenek

Figyelt kérdés
Aki volt már hasonló cipobe hogy jött ki ebből? Hogy szerzett barátokat barátnőt, hogy lett bátrabb?

2021. jún. 22. 09:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
sportolj :)
2021. jún. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
94%
Azért ez már fóbikusan hangzik, te mindneképp kérd szakember véleményét, mert elveszlenek életed legszebb évei. Azt pedig sosem kapod vissza.
2021. jún. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos ez már túl mutat egy sima gyakorikérdéseken... Ezt már neked kellene pszichiáterrel lerendezned és lesz benne munka. De hidd el, tökre megéri
2021. jún. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Saját magam nem tudom gatyába rázni? Mindenkepp segítséget kene kérnem?
2021. jún. 22. 10:34
 5/13 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
98%
Abból, amilyen pánikmód írtad ki a kérdést, és látszik, nem tipic gyk-s rinya, hanem tényleg problémáid vannak, szerintem érdemes. Én szakmámból adódóan sok rendes TB által finanszízotott ellátást üzemeltetővel találkoztam.
2021. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Most amúgy is vannak egyéb problemaim ezt nem reszletezem de elotte se voltam egy társasági ember, boltba ide-oda el szoktam menni vásárolni, de semmi extra
2021. jún. 22. 10:43
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Gyakorolj akkor! Húzd ki magad, állj bele a szituációkba, pl határozottan beszélj a boltban az eladókkal, nézz a szemükbe, stb. Lányokkal ugyanígy. Társkeresőzz, randizgass, legyél határozott de laza. Nincs sok tétje, hiszen ha valakinek nem jössz be, majd bejössz a következőnek vagy azutáninak
2021. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezt fogom tenni, sikerülni fog csak el kell határoznom magam
2021. jún. 22. 11:34
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha állandóan megyek ide oda akkor felspanolodok utánna, de ha pár napig nem akkor vissza esek ebbe az állapotba
2021. jún. 22. 11:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Elso korben át kell alakitani az egódat
2021. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!