Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy itt gyakori...

Miért van az hogy itt gyakori kérdéseken meg az internet más helyein egyre kevesebb az emberekben az erkölcs és egyre visszataszítóbb stílusban nyilvánulnak meg?

Figyelt kérdés
Most is írtam ki fejhallgatóval kapcsolatban kérdést a válaszolótól korrektül kérdeztem a fejessel kapcsolatban és egyből ilyet ír hogy "csak a pofád nagy". Írtam is neki hogy "pofája a lónak van meg a hozzád hasonlónak" Mi ez a sok bunkó és flegma tiszteletlen ember itt interneten? Aztán meg ne csodálkozzatok ha anyukátokat esetlegesen szidnám vagy szidják majd nektek. Utóbbi kérdéseim alatt visít az emberek negatív tulajdonsága felém.

2021. aug. 23. 07:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Itt élik ki a frusztrációjukat arc és név nélkül.
2021. aug. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát elég rossz életük lehet hogy normális válasz adás helyett le törpikéznek meg törpéznek, ez egy társkeresős kérdésem alatt volt, írhatta volna azt is hogy alacsony vagyok, de ne félj visszaadtam neki hogy te biztosan nyakigláb azaz magas ember vagy. Én is tudok rosszindulatú megnyilvánulásokat tenni de én bennem inkább a tisztelet dominál. A fejhallgatós kérdésnél meg nem tudom hogy a válaszolót mivel idegesíthettem fel de szidtam neki az anyukáját de jogosan én szerintem mivel az édes anyukájának lett volna 1. számú feladata hogy a kisfiát vagy a kislányát megnevelje a normális viselkedésre meg kommunikációra. Ezeknek tuti történt valami az életükben hogy ennyire frusztráltak lettek. Vissza kellene azt hozni ami régen volt a szülői és a tanári szigort meg egy kicsit a sorkatonaságot is és szerintem sokkal kevesebb bunkó és flegma az interneten a nagy semmire rajoskodó ember lenne. Ezekből milyen felnőtt lesz így majd megfogják őket verni és jogosan én szerintem. Némelyiknek én is adnék egy jó nagy pofont!
2021. aug. 23. 08:10
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
a trollok ilyenek. A rezsimek alapcélja az, hogy a normális párbeszédet ellehetetlenítsék. Ilyen értelemben ez politika.
2021. aug. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
MI lenne a katonaságnál a sok netfüggő emberrel? Nem nyomkodhatnák állandóan a telefont. Nem játszhatnának mindenféle játékot. Azt hiszem lenne gondban mindkét fél.
2021. aug. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát igen. Viszont azt nem értem hogy ők ezt szándékosan csinálják vagy tényleg nincsen valami rendben ott nekik a toronyban? Mert ha előbbi akkor mélységesen szégyellhetnék magukat!!
2021. aug. 23. 08:19
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Szándékosan csinálják.

Ez egy ördögi kör, ami részben (vagy egészben) önmagát generálja.

Ha túl sokat trollkodnak veled, előbb utóbb te is rászoksz, mert azt adod amit kapsz és fordítva is azt kapsz amit adsz. Szerintem ez így működik.

2021. aug. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Egy frusztrált és összezavart embert, aki ráadásul utálja a többi embert, tehát nem barátkozik, nem szövetkezik - SOKKAL könnyebb irányítani.

Ez mind a politikának, mint reklám szempontjából ideális állapot rövid távon.

Sajnos ezek a cégek CSAK rövid távon gondolkodnak.

A gond az, hogy hosszú távon ez a civilizáció hanyatlását okozza.

2021. aug. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%

Ja, és az ilyen ember sokkal többet is fogyaszt.

Akár kompenzálásnak - akár azért, mert egyedül él.

2021. aug. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
4-es a katonaság sok embernek és fiatalnak jót tenne, az meg hogy nem lehetne a telefont nyomkodni az meg olyan hogy legalább kiszakadnánk kicsit az internet rabságából. Már amúgy a legtöbb ember interneten éli az életét kéne nekik egy kis kemény valóság is.
2021. aug. 23. 10:13
 10/18 A kérdező kommentje:
6-os van benne igazság amit írsz de én igyekszek nem ilyen lenni és csak azokkal csúnyán viselkedni akik velem, valamilyen szinten visszatrollkodok nekik ignorálni kell őket és kész.
2021. aug. 23. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!