Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ősztől az oltatlanok honnan...

Ősztől az oltatlanok honnan lesznek megint kitiltva?

Figyelt kérdés

Nem a sulival kapcsolatban kérdezek. Az nem érdekel!


Mondjuk fura, hogy nyáron nem fertőztek. Csak majd ősszel,télen...



2021. aug. 23. 10:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%
Valószínű minden olyan semmit nem érő helyről, ahova mi oltatlanok egyébként sem járunk. Színház, étterem, koncertek, stb, stb.
2021. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Múzeumok. Minek is az az embernek...remélem az első válasz irónia.
2021. aug. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
25%

#1


Nagyjából jól belőtted az oltatlanok körét. Csóró, kulturát és szellemi termékeket nem fogyasztó, keserű szerencsétlenek.


Vannak barátaim akik nyüszögve félnek a tűtől, mégis beoltották magukat, és boldogan élnek. Nem értem miért nem fér bele ez a 2x fél órás program a sűrű életébe bárkinek aki normálisan szeretne élni.

2021. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%

Nem, nem volt irónia az első válaszom. Személy szerint engem az ilyesmik nem érdekelnek, ha ettől én szerencsétlen, meg "proli" leszek, akkor állok elébe.


#3, én pl az oltás nélkül is teljes mértékben normálisan élek.

2021. aug. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
12%

#4


Persze, neked normális, de én felkötném magam ha igy kéne élnem, nagyjából.

2021. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
#5, akkor mégis ki a szerencsétlen? Az, aki magától is boldogul, és tudja élvezni az életet, vagy az, akinek az ilyentől függ? Színház és koncert nélkül elveszel? Sajnálom hogy léteznek ilyen emberek.
2021. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ne kezdjétek már itt is a szokásos veszekedést. Annyira unalmas.
2021. aug. 23. 11:03
 8/20 anonim ***** válasza:
32%
#3 te saját magad jellemezted.
2021. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

#1

Én is oltatlan vagyok, viszont a színházi előadások, különböző kiállítások engem igen is érdekelnek. Sőt, tovább megyek, úszni is szeretek, és ha megint csak kártyás lesz a belépés, akkor oda se tudok bemenni.


Ne magadból indulj már ki, könyörgöm. Azért, mert te ilyen irányba igénytelen vagy, ne feltételezd azt, hogy az összes oltatlan olyan lenne, mint te.

2021. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

#9, abszolút nem magamból indulok ki, csak úgy érzem, hogy akinek hiányoznak ezek a helyek, azok beoltatják magukat hogy mehessenek.


Merek arra következtetni, hogy aki nem tette meg eddig, az akkor sem fogja ha ezektől eltiltják, tehát annyira nem fontos azért nekik.

2021. aug. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!