Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megint korlátozásokat...

Ha megint korlátozásokat vezetnének be a koronavírus miatt, azt megbocsájtanád az oltatlanoknak?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 22:13
A kérdező szavazást indított:
Persze, megbocsájtanék nekik.
Nem bocsájtanék meg nekik.
Csak akkor bocsájtanék meg, ha bocsánatot kérnének.
93 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
76%
Nem az ő hibájuk. Nem kéne mindenkit rákényszeríteni.
2021. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
87%
Bejeloltem, h megbocsajtanek, mert nem volt jobb, az igazsaghoz kozel allobb opcio. Nem bocsajtanek Meg, mert nincs mit. Meg is miert ondolod, hogy az o hibajuk, ha ujra szigoritas lesz? Meg mindig nem vilagos, hogy arra fele gorbitik az igazsagukat, amerre akarjak? Most hogy enyhitettek, vegre lesz okuk kitalalni, hogy Jon a 4. Hullam. Az oltast megkaptad. Kulfoldon elo magyar vagyok. Ha hazamennek most, s visszajonnek, ugyanugy karantenba kene vonuljak. Nem szamit h ket oltasom van, az se, hogy elindulaskor csinalnek egy negativ tesztet, az sem, hogy erkezeskor Meg 2 tesztet kapnek ki negativ ra, akkor is le kene ulnom a karantent... Akkor mirol is beszelnunk? Itt is azt mondtad, enyhitenek, de megengedik a cegeknek, hogy dontsenek maguk... Hat persze h ugy dontott sok, h marad a mask, pedig mennyien be vannak oltva. Azt mondjak, h attol h be vagy oltva Meg megkaphatod es fertozhetsz is... Miert is oltakoztunk? Most majd mi lesz? Lincseljuk Meg, aki nem akarja az oltast? Pont ezt akarjak
2021. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
24%
Nem őket hibáztatnám, de biztos jobban örülnék olyan rendszernek, amikor védettségi igazolvánnyal több dolgot lehetne csinálni, mint nélküle. Mint ami tavasszal volt egy rövid ideig. Ne oltasson, aki nem akar, de akkor üljön meg a fenekén, és viselje a következményeket.
2021. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
86%

Már bocsika, de tavasszal az oltottak még azzal védekeztek arra, hogy "miért félnek az oltatlanoktól, ha ők már úgyse kaphatják el?", hogy elkaphatják, és hordozhatják is, de a lefolyása náluk enyhébb lesz...


Akkor meg miről beszélünk?

2021. júl. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
74%

A rettegett indiai mutáns Indiában nem, csak a fejlett országokban emelte meg a fertőzésszámokat, ahol a vakcinációban élen járnak (worldometer adatok szerint).

Ha megint korlátozásokat vezetnének be, az a vakcina által szétqúrt immunrendszerü és a bennük tobzódó vakcina-kicselező mutánsos, immunrendszer-tagadó birkák miatt lesz.

2021. júl. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
72%

- Mi az oltás valódi előnye?

- A vírus nem öl meg.

- Biztos, hogy nem öl meg?

- Nem.

- Ha statisztikailag a vírus úgysem ölne meg, miért oltassam be magam?

- Mások védelme érdekében.

- Tehát ha beoltom magam, a többiek 100% -ban biztosak abban, hogy nem fertőzöm meg őket?

- Nem.


;)


Szóval az oltás pont nem oszt nem szoroz. Akkor meg minek? Hogy elmondhassam magamról, hogy milyen jó kiskutya vagyok, mert beoltattam magam?

2021. júl. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
77%
miért az oltatlanok hibája, ha újra elterjed a hisztinátha, amikor az oltott emberek ugyanúgy elkapják és továbbadják (sőt, könnyebben, hiszen az oltatlanok csomó helyről ki vannak tiltva, mert sugárfertőzők és éjfélkor csecsemőket esznek a keresztútnál)?
2021. júl. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
24%
Itt úgy sem találsz erre a kérdésre választ, az itt lévő emberek megrekedtek azon a szinten, hogy a koronavirus = nátha, a vírust ugyanúgy terjeszti az, aki be van oltva, és hogy az oltás nem más, csak chip. Ostobák
2021. júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
82%

8-as, talán mert úgy is van. Minden hozzáértő leírta már, hogy az oltottak is elkaphatják ezt a sz@.t, és tovább is tudják adni. ( Jelzem, én be vagyok oltva.) Amúgy meg mi van azokkal, akik oltattak, mégis 0 az antitest?

Feloldottak mindent, mindenki részére, csomóan jöttek az EB meccsekre. Te gondolod, hogy akik jöttek, mind be voltak oltva? Megrendezik az Olimpiát is, lehet mindenhol, mindenféle rendezvényt tartani. Már bocsi, de ha ennyire veszélyben vagyunk, akkor ezt miért lehet? Ha őszön meg lezárnak megint mindent, akkor ráfogják az oltatlanokra. Csak a komplett idióták nem látják, hogy milyen ocsmány játékot űznek az emberekkel! Biztos, hogy létezik a vírus, de teljesen irányíthatónak tűnik. És nem, nem vagyok konteo hívő, de valahogy úgy működik ez az egész vírus, és minden hozzá kapcsolódó intézkedés, mintha valaki/ valakik forgatókönyv szerint irányítanák.

2021. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
31%
Nem vezethetnek be korlátozást, mert ennyi idő alatt mindenkinek lett volna lehetősége beoltatni magát. Aki ezzel nem élt, és tán mégsem olyan erős az immunrendszere, mint azt kiabálta magáról, az már legyen az ő baja. Majd vesznek neki önerőből hullazsákot a hozzátartozói. Az ország leállni nem fog, és szerintem a politikának sem érdeke a választások előtt olyannal borzolni a kedélyeket, amit most már se az oltottak, se a vírustagadók nem kívánnak.
2021. júl. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!