Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt miért hiszik az emberek,...

Itt miért hiszik az emberek, hogyha elkezdik szidni az oltatlanokat, akkor azzal rávesznek bárkit is az oltásra?

Figyelt kérdés

Be vagyok oltva, de elfogadom ha valaki nem kéri. Sosem győzködtem senkit, főleg nem kezdek el szidni senkit.


Az előbb beleolvastam a politika témában egy kérdésbe. Borzasztó ami ott megy. Káromkodnak a válaszolók, fogyatékosnak, hülyének nevezik azokat akik nem oltatnak. Belekötnek abba, ha valaki leírja, hogy egészséges. Ezt miért csinálják? Tényleg komolyan kérdezem, mert eszembe nem jutna még egy anonim oldalon sem alázni másokat. Annyira szomorú ez. :( Elvileg felnőtt emberek.


2021. jún. 18. 18:31
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Illetve ha van is egy véleménye az embernek, azt el lehet mondani kultúráltan. Pl hogy Szerintem azért oltass, mert...

Szerintem azért hasznos az oltás, mert...

Ezzel nem lenne semmi probléma. Csak én eleve utálom, ha másokat bántanak bármi miatt is. :(

2021. jún. 18. 18:32
 2/25 anonim ***** válasza:
10%
Maszkot kell hordanom tömegközlekedésen és miért? Mert néhány IQ harcos nem képes beoltatni magát. Én szívok miattuk. Ha mindenki beoltatná magát, minden király lenne és nem kellene többet maszk a vonaton.
2021. jún. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Azt mondták, az oltottak is fertőzhetnek. Ezért hordjuk a maszkot.
2021. jún. 18. 18:41
 4/25 anonim ***** válasza:
9%

Azért ahhoz nem kell nagy ész hogy a normális ember leszűrje hogy aki ebben-abban HISZ, az nem a legélesebb kés a fiókban. A tudomány, a kutatások nem hit kérdése, hanem tények. Az ilyen "élet iskolájás" IQ fighterek pedig az összes orvost, tudóst, kutatót, virológust és biológust hülyének nézik, mert bezzeg ők a nyolc elemijükkel mindegyiknél sokkal okosabbak. Legalábbis ezt HISZIK, mint ahogy azt HISZIK, hogy az oltás beteggé tesz, meg hogy "csipszet rak belénk a billgécc" 😂 Hadd röhögje már körbe az ilyeneket az intelligensebb réteg.


Mellesleg akkor fordítsuk meg: az oltatlanok azt hiszik hogy ha szidják, meg mindennek elhordják az oltottakat, akkor hirtelen kiszívódik a szervezetükből a védőoltás?

2021. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
17%
#3: Igen, azért hordjuk a maszkot mi oltottak, hogy ne fertőzzük meg az oltatlanokat, akiknek nincs is létjogosultságuk.
2021. jún. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
Az oltottak is fertőzhetnek. Szerinted ha 100% oltott lenne, azaz nem lenne jelen a járvány a társadalomban (vegyük mondjuk példának a veszettséget a kutyáknál. Gyakorlatilag nincs, mert kötelező az oltás.) akkor mégis mit terjesztenének az oltottak? Terjeszteni csak azt lehet, ami jelen van. Ha mindenki oltott, akkor a vírus nullára redukálódik, nincs mivel ping-pongozni.
2021. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
#4 ha már tények.. az oltás után megnőtt a 35 körüli férfiak szívizom gyulladása.. De az oltásnak semmi káros hatása nincs ugye. Tények!
2021. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
31%
És az oltatlanok miért szidják az oltottakat?
2021. jún. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
#8: Pont azt írom, hogy ilyenek miatt senkit nem lenne szabad szidni. Vagy szerinted ez normális dolog?
2021. jún. 18. 18:53
 10/25 anonim ***** válasza:
20%

7, akkor ajánlom hogy vesd össze az igazolt covid esetek szívizomgyulladás statisztikáival.

(A többi covid által okozott kárról nem is beszélve. Tényleg, nézd meg csak ezt az egy adatot. Elszáll tőle az agyad, már ha van minek ugye.)

2021. jún. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!