Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fogtok reagálni, oltottak...

Hogy fogtok reagálni, oltottak, ha a közelgő 4.hullám korlátozásai ugyanúgy rátok is vonatkozik majd, mint az oltatlanokra?

Figyelt kérdés
Semmi különbség nem lesz, hisz ti is fertőzhettek.

2021. júl. 28. 10:00
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
42%
A korlátozások nagy része nem fog az oltottakra vonatkozni, több külföldi példa is ezt mutatja. (Izrael,Európa egyes országai stb).
2021. júl. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Ebben ne legyél annyira biztos...
2021. júl. 28. 10:10
 3/45 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy, ugyanis nem a kártya miatt oltattam.
2021. júl. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
72%

#2


Valóban, nem biztos, lehet nem is lesznek korlátozások, lásd egyesült királyságban most oldottak fel mindent.

2021. júl. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
85%

Sehogy,nem azért oltattam,hogy flangálhassak mindenfele :)

Gondolom az a választ vártad,hogy mennyire megvisel majd,hát nem jött be :D

2021. júl. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
49%

Semmi különbség nem lesz - de lesz.

A kérdésből úgy tűnik, te nem vagy beoltva. Tehát ha megfertőződsz, otthon vagy a kórházban fogsz fetrengeni 40°C lázzal meg ilyenek és örülj ha ennyivel megúszod. Én, aki be vagyok oltva, lehet észre sem veszem, vagy ha észre is veszem, nem lesznek olyan súlyosak a tünetek, mintha nem lennék beoltva.


De én sem nem a kártya miatt oltattam, nem azért, hogy flangálhassak mindenfele

2021. júl. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
79%

Nyilván nem fogok örülni, szerintem már mindenkinek elege van a vírusból, nekem legalábbis biztosan. Mondjuk engem a korlátozások annyira nem viseltek meg, a maszkkal nem volt különösebb bajom, a kijárási korlátozást elviseltem, az idősávos boltozást websopokkal kiküszöböltem stb inkább az online oktatás az amit a hátam közepére se kívánok már. Remélem a jól átoltott sulikban lehet majd legalább hibrid oktatás, mert az online egy katasztrófa.

Bár gondolom valamennyi különbséget csak tesznek majd oltottak meg oltatlanok között mert valahogy ösztönözni kell az embereket.

2021. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

Simán benne van a pakliban, hogy mindenki nyakára ugyanazt a pórázt erőltetik, holott azzal vettek rá sok embert az oltásra, hogy azzal a szabadságát vásárolja meg.

Ha ez így lesz, elveszik a bizalmatok a döntéshozók felé?

Akkor belátjátok végre, mekkora árverés ez az egész?

2021. júl. 28. 10:30
 9/45 anonim ***** válasza:
28%
Xddd
2021. júl. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
70%
Azért vettem fel az oltást, meg a családom, és hogy ne fertőződjünk meg, vagy ne fertőzzük le egymást.
2021. júl. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!