Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg bírnátok állni szó nélkül...

Meg bírnátok állni szó nélkül hogy a kollegátók a jövőről beszél miközben ki lesz rúgva?

Figyelt kérdés

Kollega arról beszél hogy az új időszakban (itt nálunk mindig szeptembertől indul a hajtás, a nyár uborkaszezon) mit fog másképp csinálni és ezt így átszervezi, azt úgy csinálja majd stb.

Ti meg ott ültök mellette és tudjátok hogy napokon max 1-2 héten belül kirúgják majd így ő itt már semmit se fog itt csinálni.


meg bírnátok állni szó nélkül? Mert ha kikotyogom még a végén én is mehetek majd vele együtt elfelé.


2021. aug. 25. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj.

Viszont más lenne a helyzet, ha épp arról beszélne, hogy holnap megy a bankba, mert hitelt vesz fel házvásárláshoz. Na ott azért félrehívnám, és mondanám neki, hogy ezzel még várjon két hónapot. Azt nem tudnám szó nélkül végignézni.

2021. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"Azt nem tudnám szó nélkül végignézni."


Még akkor sem, ha lehet a te állásod is rámenne a kidumálásra?

2021. aug. 25. 15:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
igen...
2021. aug. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem mondanék semmit, mert engem is kirugnának ahogy lehetőségük lenne.


Egyedül akkor ha már van 1-2 új ajánlatom, lehetőségem és amúgy is azt tervezem, hogy ott hagyom a céget.

2021. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Legalább van egy B, terve.
2021. aug. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nincs. honnan veszed hogy van. ő azt hiszio 10 év múlva is itt lesz. nem lesz.

lehet 10 nap múlva se.

2021. aug. 25. 17:16
 7/11 anonim ***** válasza:

Meg. Mire jó, ha elmondod neki? Teljesen lelombozod. Max azt pendíteném meg 4 szem közt, hogy úgy tudod leépítések lesznek, te is körbenézel a piacon, lehet neki se ártana. Célozva ezzel arra, hogy keresgéljen, mert pofára eshet.


Amúgy lelkes kollégának tűnik, nem tudom miért lesz kirúgva, de sajnálom szegényt. Csak azt tudom elfogadni, hogy egy inkompetens hülye, aki csak elméletben jó, gyakorlatban nem.

2021. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

", nem tudom miért lesz kirúgva, de sajnálom szegényt. "


Én tudom. A főnök egy haverjának kell a hely, de a tulaj nem enged 1 db új embert se, csak ha valaki megy. Ő megy, haver jön.


Így megy ez.


de ha ezt nyíltan elmondom, engem is páros lábbal b***nak ki.

2021. aug. 25. 19:44
 9/11 anonim ***** válasza:
De g*ci ez a MO... Hogy van a főnöknek ehhez gerince? Azért utólag mond el a kollégának a kirúgása okát, hogy ne magát okolja...
2021. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Hogy van a főnöknek ehhez gerince"


Hát a haverja fontosabb neki. Most ő tesz egy szívességet, és majd valamikor ő is kérhet egy szívességet.

Erről szól az élet.

Ma én segítelek ki téged holnap te engem.

2021. aug. 25. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!