Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetértetek azzal, hogy "a...

Egyetértetek azzal, hogy "a fejlődésnek ára van"?

Figyelt kérdés

2021. aug. 25. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
igen
2021. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mire gondolsz, de én öltözködésben fejlődtem, és kinézetben, és ennek bizony állandó ára van, ha tartani akarom a mostani szintet.
2021. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Személyisegfejlődesre. Nem anyagiakra. De idetartozhat ugyanúgy az öltözködés is.
2021. aug. 25. 18:18
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Igen
2021. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Természetesen. Mindennek ára van.
2021. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Pl.: bulizós az alapéletem, de rászánom magamat, hogy megváltozok jó irányba, így elhagyom a bulizást, helyette "jobb" leszek.
2021. aug. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. A személyiségfejlődésemhez hozzátartozott, hogy megtanultam kiállni magamért, és nem hagytam, hogy egy ember tönkre tegyen mentálisan. Az ára pedig az volt, hogy elvesztettem egy legjobb barátnak hitt valakit. Ahogy az is, hogy a hátam mögött kibeszél, de az már nem az én gondom. Fura mód már nem is érdekel.
2021. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!